Co za para! Argentyńczyk Gonzalo Díaz i Luciano Capra dali z siebie wszystko, aby pokonać świat numer dwa, ale niedawno zostali ukoronowani podczas World Padel Tour w Nucia.

Trzeba powiedzieć, że „GODO” i Capra mają całą broń, by udaremnić kapryśną parę Sanyo / Paquito. Tak naprawdę nie ma rytmu lub niektórzy to powiedzą, ale jest to rytm fałszywy.

Od początku do końca Sanyo i Paquito ugrzęzli w małych piłkach GODO, szczególnie powolnych ciosach lewej ręki Capry.

To jasne, to był z pewnością najwolniejszy mecz zawodów ... i się opłaca. Taktycznie Sanyo i Paquito nie grali w grę z niezliczonymi bezpośrednimi błędami na swoim koncie. Paquito, kiedy mu pomnożyć ogromne prezenty.

Na 5 / 4 w drugim secie przeciwko nim Paquito uśmiecha się fatalnie do swojego partnera, który chce powiedzieć wszystko.
Po upuszczeniu pary GUTIERREZ / JUAN MARTIN DIAZ, przyszła kolej na pokonanych przez PAQUITO / SANYO 7 / 5 i 6 / 4.

Będą musieli przejść etap Maxi Sanchez / Matias Diaz w półfinale, aby mieć nadzieję, że przejdą w finale. Mecz na papierze, który wydaje się otwarty dla obu par.

Matías Díaz i Maxi Sánchez z pewnością będą trochę zmęczeni po wielkim meczu z Maxim Grabielem i Ramiro Moyano 3 / 6, 7 / 6 i 7 / 5.

Druga połowa: Belasteguin-Lima vs. Lamperti-Mieres

Jedna z najlepszych klasyków sezonu Fernando Belasteguin i Pablo Lima przeciwko Miguelowi Lamperti i Juani Mieres. Dwie pary zakwalifikowały się cicho.

Belasteguin i Lima kontra Adrian Allemandi i Agustín Gómez Silingo: 6 / 0 i 6 / 3
Lamperi i Mieres kontra Willy Lahoz i Aday Santan: 6 / 2 i 6 / 2.

Półfinały Monte-Carlo Padel Master rozpoczynają się na 10h w kategorii kobiet, a od 16h w kategorii mężczyzn

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.