Niepewność co do przyszłości Jeremy Scatena, Nr 1 we Francji, został rozwiązany. Scat przygotowuje swój bagaż do podróży Paragwaji graj naAPT Padel Wycieczka. Przeprowadziliśmy z nim wywiad w formie wideokonferencji.

TRAFNY Padel Wycieczka z Sergio Icardo

Lorenzo Lecci Lopez: Jakie masz wiadomości? Gdzie jesteś z APT Padel Wieża ?

Zwiać:„Jest w trakcie podpisywania. Jest w 99% bezpieczny. Pewne jest to, że pierwsze 2 turnieje w roku rozegram o godz Paragwaj. Wyjeżdżam za tydzień ”.

„Mam okazję się bawić Sergio Icardo, 93 miejsce w WPT. To będzie najlepszy partner rankingowy, jakiego kiedykolwiek miałem. To uznanie dla francuskich graczy. Ben Tison bawi się 91, więc sytuacja wygląda podobnie ”.

„Mieliśmy dobry sezon i jesteśmy rozpoznawalni. Jako Francuzowi nie jest łatwo mieć partnerów o lepszej pozycji w rankingu. To prawdziwe uznanie poziomu gry ”.

Powody jego odejścia

Lorenzo Lecci Lopez: Jakie są powody, które skłoniły cię do zmiany torów?

Zwiać:"Głównym powodem jest to, że moją siłą napędową jest szczęście i wolność. W przypadku WPT fakt nieudostępniania transmisji strumieniowych meczów mojej rodzinie, nieudostępniania filmów, niemożności robienia zdjęć… ”

„The World Padel Tour to jest dyktatura! Nie możemy nic zrobić."

„Musiałem pojechać na tor, który pozwolił mi robić więcej rzeczy, który mnie rozpoznał, który nie zmusił mnie do gry na korcie numer 13 i opłacił moje rachunki. WPT nie zapłacił mi rachunku odkąd jestem w domu".

„Francuzi, nie jesteśmy dobrze traktowani na WPT i myślę, że to się zmieni. To, że wyjeżdżam, to dla nich sygnał, powinni sobie powiedzieć „może żartujemy i lepiej zadbamy o ludzi z zewnątrz”. Ważne jest, aby na WPT przyjeżdżali najlepsi Francuzi, Portugalczycy, Szwedzi i Austriacy. Patrząc na rejestrujących, widać tylko Hiszpanów lub Argentyńczyków, nie ma już narodowości. Nie jesteśmy brani pod uwagę przez WPT i nie jesteśmy widoczni ”.

Marka Scatena world padel tour pięść zwycięstwa

 

Recenzja WPT

Lorenzo Lecci Lopez: W tym tygodniu wyszedł kalendarz WPT i mamy 3/4 wydarzeń w Hiszpanii. W APT odwiedziliśmy co najmniej 11 krajów ...

Zwiać:"To jest bardzo proste. Kto finansuje WPT, to marka piwa (Estrella Damm). W 90% krajów świata nie można reklamować się alkoholem. Głównym rynkiem zbytu dla Estrella Damm jest Hiszpania. Dziś niestety nasz sport jest reklamą piwa w jednym kraju. To jest smutne."

„Myślę, że rozwinie się on dość szybko, ponieważ są tam szwedzkie fundusze inwestycyjne World Padel Touri którzy chcą organizować turnieje poza Hiszpanią ”.

„Oczywiście dzisiejszym międzynarodowym torem jest APT, a WPT to hiszpański tor wystawowy”.

Lorenzo Lecci Lopez: Czy twój wyjazd otworzy drogę innym graczom?

Zwiać:„Jest wielu, którzy do mnie dołączą i bardzo, bardzo dobrzy gracze. Gracze zajmujący miejsca od 40 do 60 w WPT. Po francusku nie wiem. Ben Tison Może dołączysz do mnie za kilka lat, ale pewne jest, że WPT potraktuje go znacznie lepiej niż wcześniej. Myślę, że go rozpieszczą ”.

„Dla WPT przegrana dwóch najlepszych Francuzów, zawodników, którzy potrafią zremisować, byłaby naprawdę dużą stratą”.

„Dowód, że zaczynają streamować w pre-previa, previa, mówią o zmianie systemu punktowego, ponieważ ich system jest bardzo zamknięty i podążają za ATP tenisu. WPT będzie ewoluować bardzo pod presją APT ”.

Obwód francuski

Lorenzo Lecci Lopez: Na francuskim torze nadal nie wiemy, z kim będziesz grać. Plotki głosiły, że zamierzasz grać z Gaby Recą, ale daty nie pasują do tych z WPT. Czy wiesz, z kim będziesz się bawić?

Zwiać:„Dokładnie, to pomysł, który upadł. Myślę, że byłoby to dla mnie dobre. Prawdopodobnie zrobię P2000 z Sergio Icardo. Ja też pewnie będę się bawić Robin Haziza, ponieważ jest to najlepsze dostępne prawo. Byli Bergeron i Tison, ale… ”

madness jérémy scatena Victory P2000 Piramidy

„To sprawia, że ​​jestem smutniejszy. Tytuł mistrza Francji jest mi bardzo bliski, a fakt, że nie ma jednego z dwóch najlepszych graczy po prawej stronie, to minus zostać mistrzem Francji. Potem zależy to od warunków, czy to w pomieszczeniu, czy na zewnątrz. Jeśli gra na zewnątrz, mam dużo większe szanse ”.

Icardo, solidny gracz

Lorenzo Lecci Lopez: Co Sergio Icardo wniesie do twojej gry?

Zwiać:"Jest leworęczny, ktoś, kto ma doświadczenie, bardzo solide. Będzie grał trochę wolniej niż Ben, ze zwodami. Jest kimś, kto bardzo dobrze broni się oknami i który w tym sezonie robił świetne mecze, dochodząc do poprzedniego finału, tak jak my. To mnie prowadzi bezpieczeństwo iść do wszystkich. Miałem też Miguela Olivera, Portugalczyka numer 1, z którymw końcu to się nie wydarzyło, może to się wydarzy później. ”

sergio-icardo world padel tour zwiać

Idealny przedsezon

Lorenzo Lecci Lopez: Jak minął przedsezon na wyspie Turks i Caicos

Zwiać:„Poszedłem tam, ponieważ byłem dość chory psychicznie. Zrobiłem 3 pierwsze okrążenia w 3 WPT, ponieważ sprawy z Benem nie układały się zbyt dobrze, Nie czułem się już dobrze na boisku. Czułem się źle w moim życiu z Covidem, ograniczeniami, odebraniem mojej wolności, bardzo mnie to poruszyło i zdecydowałem się odejść. ”

„Skorzystałem z okazji, aby zmienić swoje ciało. wziąłem 10 kg w tym 8 lub 9 mięśni. Zabrałem słońce, robiłem zajęcia, cieszyłem się życiem i bardzo mi to zrobiło. Nie mamy czasu na budowanie mięśni, kiedy ćwiczymy padel. Czuję się dobrze na boisku, jestem osłonięty. To duży plus i przyniesie mi to. ”

szkolenie nallé grinda jeremy scatena bahamas island

Le padel w Stanach Zjednoczonych

Lorenzo Lecci Lopez: Mogłeś iść grać w Stanach Zjednoczonych, jak jest padel tam ?

Zwiać:"Dla padel się rozwija, potrzebujemy ambasadora amerykańskiego, który jest w stanie stracić pieniądze na padel. Miami to najbardziej rozwinięte miejsce w Stanach Zjednoczonych."

„Oczywiste jest, że to jest miejsce, w którym Nalle (Grinda) poszedł do życia. To silnik, który sprawia, że ​​odkrywa padel ludziom w jego społeczności, którzy mają pieniądze. Ci ludzie budują ziemię w domu i otrzymują gwiazdki. Ci ludzie próbują i kochają to padel a następnie sponsorować przedsiębiorców, którzy tworzą kluby padel".

„Stany Zjednoczone są włączone! Rozwija się z dużą prędkością i następuje całkowita eksplozja ”.

Nallé grinda jérémy scatena skradziona

Ostateczny cel mistrzowski

Lorenzo Lecci Lopez: Jakie będą Twoje cele w APT? Będzie więcej możliwości wyszukiwania końcówek turniejów. 

Zwiać:„Na APT będzie od 15 do 20 bardzo dobrych graczy. Moim marzeniem jest zagrać w Master Final, dlatego być w czołówce 16. ”

„Z APT nie będę miał tak długich stołów pod względem gier. Z Benem, kiedy graliśmy w pierwszej pięćdziesiątce, wygrywaliśmy w 50%. Kiedy idę grać w top 50 w pierwszej rundzie APT, mogę wygrać. Zaletą będzie nie rozegranie 50 meczów przed osiągnięciem czołowej 5 i przybycie zmęczony ”.

"Mam nadzieję, że APT zostanie retransmitowany, ponieważ jest duże zapotrzebowanie zobaczyć sport, zobaczyć ludzi i radość ”.

Dla tych, którzy chcieliby zobaczyć wywiad, jest tuż poniżej!

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.