Kilka tygodni temu Padel Magazine oficjalnie rozpoczął komunikację o Setteo Team Cup, największym konkursie drużynowym Padel we Francji. Dzisiaj jest jasne, że sukces powinien być na spotkaniu, biorąc pod uwagę liczbę klubów, które już zarezerwowały swoje miejsce.

« Wiedzieliśmy, że wokół tego formatu zawodów jest wiele oczekiwań. Koncepcja meczów drużynowych na poziomie krajowym nie została jeszcze opracowana, jest to nieuchronnie coś, co interesuje kluby. Otrzymaliśmy od nich bardzo pozytywne opinie, a liczba pozostałych miejsc maleje każdego dnia »

Dla jego 1 edycja, Setteo Team Cup z pewnością nie będzie w stanie przyjąć wszystkich wniosków o zgłoszenie potwierdzonych przez osobę odpowiedzialną za zawody:

« Postaramy się zarejestrować maksymalną liczbę drużyn, aby wszystkie kluby mogły wziąć udział w zawodach. Chcemy jednak uniknąć pomnożenia zapory, aby osiągnąć ostatnią fazę w Barcelonie. Na miejscu chcemy zaproponować prawdziwy konkurs, w którym każda drużyna rozegra spotkania 3 w formacie TMC, który wymaga dużej liczby kursów. Gdybyśmy przynieśli 2 więcej zespołów, potrzebowalibyśmy 2 razy więcej terenu na miejscu, co dziś nie jest możliwe. W razie potrzeby utworzymy listę oczekujących na wypadek jakiejkolwiek wypłaty »

Zarejestruj się już teraz!

W przypadku klubów, które już znalazły kapitana lub koordynatora, nie czekaj; zarejestruj swoje zespoły teraz na poniższym linku, masz czas do lutego 28 na ich uzupełnienie:

https://www.setteo.com/teamcup

Kontakt do posiadania

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub wsparcia, aby zakończyć rejestrację w Setteo, nie wahaj się skontaktować z Thibault Perreon na 06.21.40.46.90 lub pocztą na adres thibault@setteo.com

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.