Chcesz skorzystać z wyprzedaży, aby zafundować sobie nową rakietę padel ? Odkryj najlepsze oferty z naszych stron partnerskich!

Bullpadel Vertex 03 2022

Bullpadel WIERZCH 03 22

Podpisany przez Federico Chingotto i Juana Tello, Bullpadel Vertex 03 jest zarówno mocny, jak i lekki, w szczególności dzięki swojemu systemowi Kanał reakcji powietrznej i do jego kanałów bocznych Nerw. Pianka MultiEva zapewni Ci gryzienie w ataku i wygodę w obronie, podczas gdy na twarzach karbon Xtend Carbon 12K, zwieńczony chropowatą powierzchnią Topspin, pozwoli Ci połączyć szybkość piłki i ostre efekty. Wysokiej klasy pala dla agresywnych graczy, dostępna w Extreme Padel w 221,83 € !

Bullpadel Kontrola wierzchołka 03 2022

Bullpadel-Vertex-03-CTRL-2022

To po prostu młodsza siostra przedstawionej powyżej pala. Rzeczywiście, ten Vertex 03 CTRL ma wszystkie technologie znalezione w Vertex 03, ale tym razem w okrągłym formacie. W programie więc trochę mniej mocy, ale więcej tolerancji i zwrotności. Więc jeśli jesteś graczem szukającym wszechstronnego, wysokiego poziomu, skoncentrowanego na kontroli pala, nie szukaj dalej! Znajdziesz ją chez Padel PD za 179,95 € !

Cartri Alfa Centauri 385

Dla początkujących szukających idealnej pala do doskonalenia swoich umiejętności, oto Cartri Alpha Centauri 385. Ta okrągła rakieta z miękką pianką i włóknem szklanym po bokach zapewni Ci maksymalną zwrotność i tolerancję. Idealny do rozpoczęcia aktywności w pełni bezpiecznie. Kolejną dobrą wiadomością jest to, że jego cena jest równie słodka, jak doznania, jakie zapewnia. W rzeczywistości jest dostępny w 69,00 € na rakietach śnieżnych Padel !

Babolat Żmija techniczna 2022

Miłośnicy suchych i precyzyjnych uderzeń, to co nastąpi powinno Was zadowolić! Rzeczywiście, dzięki swojemu specyficznemu kształtowi diamentu, Babolat Technical Viper 2022 jest, jak sama nazwa wskazuje, idealny dla technicznych graczy atakujących, którzy chcą wyrazić swoją pełną paletę ataków. Dzięki 12-karatowemu karbonowi na licach i powłoce 3D Spin+ zagwarantuje Ci mocne uderzenia i ostre efekty! Znajdziesz go w 189,99 € w sumie Padel !

Babolat Veron techniczny 2022

To po prostu młodsza siostra przedstawionej powyżej pala. The Babolat Techniczny Veron przejmuje główne cechy Vipera, ale z ważną różnicą, obecnością Carbon Flex na twarzach. Ten materiał, będący połączeniem włókna węglowego i szklanego, zapewni Ci większą elastyczność, większy komfort i wyjście z piłki. Jeśli szukasz tego, co marka nazywa „mocą dynamiczną”, ta pala powinna Cię zadowolić! Ona jest dostępna w Esprit Padel Kupuj za 159,90 € !

Head Elita Delty

Średniozaawansowany i zaawansowany gracz szukający mocnej, wygodnej i lekkiej rakiety, nie przegap jej! Dzięki diamentowemu kształtowi, wadze 360 ​​gramów i bokom z włókna szklanego Delta Elite pozwoli Ci rozwinąć cały potencjał ofensywny, jednocześnie korzystając z dobrej manewrowości i pochłaniania wibracji. Wybuchowa pala, którą znajdziesz w Esprit Padel Kupuj za 154,90 € !

Nox ML10 Pro Cup Pro

Legendarna pala Miguela Lampertiego pojawia się w ulepszonej wersji, w tym z nowym sznurkiem Smartstrap. W programie znajdziemy wszystko, co złożyło się na sukces ML10 Pro Cup: okrągły kształt, pianka HR3 stosowana w modelach profesjonalnych graczy, karbonowa rama i metalizowane włókno szklane po bokach, błyszczący lakier, sprytnie łączący przebaczenie, wyjście piłki , kontrola i moc. Nieskazitelny pala, za który możesz dostać 148,51 € w Extreme Padel !

Wilson Blade Pro V2

Blade-Pro-Czarno-zielony

Używany przez profesjonalnego gracza Pablo Lijo, Wilson Blade V2 to wszechstronna pala w kształcie łzy, która zachwyci wielu zaawansowanych i profesjonalnych graczy. Dzięki połączeniu miękkiej pianki Eva, neutralnego wyważenia i włókna węglowego na twarzach, wyróżnia się jako uniwersalna rakieta dla gracza, który lubi korzystać z dużej dawki komfortu, a także chce czuć się swobodnie. łatwość zarówno w ataku, jak iw obronie. Można je znaleźć pod adresem Padel Referencja w cenie 199,95 € !

Bullpadel Wierzchołek 02 Przód

Oto kolejna wersja Vertex z Bullpadel. Model Avantline to limitowana seria o bardzo udanym zielonym designie. Nie jest to najpotężniejszy model z tej serii, ale dzięki połączeniu włókna szklanego i włókna węglowego zapewnia znaczną kontrolę nad piłką i wygodę. Model w kształcie rombu, Vertex Avantline, ma wszystko, czego potrzeba, aby zadowolić średnio-zaawansowanych lub zaawansowanych graczy szukających ofensywnej rakiety w niskiej cenie. W rzeczywistości jest dostępny w 119,90 € w sumie Padel !

Buty Adidas Adipower CTRL 3.1

Adipower CTRL 3.1 2022 Adidas

Szukasz wszechstronnego pala z najwyższej półki? Buty Adidas 3.1 CTRL, używane w 2022 roku przez Alexa Ruiza, mogą być dla Ciebie! Rzeczywiście, ta najwyższej klasy rakieta oferuje zarówno zwrotność dzięki okrągłemu kształtowi, jak i moc dzięki połączeniu najsztywniejszej gumy marki, High Memory i aluminizowanego włókna węglowego 15k na powierzchniach czołowych. (Dobrze) pala do wszystkiego dla doświadczonych graczy, które znajdziesz w 209,90 € we francuskim Padel Sklep !

Bullpadel Hack 03 2022

Bullpadel HAKUJ 03 22

Hack 03, sygnowany przez Pala nieuniknionego Paquito Navarro, to bardzo potężna rakieta w kształcie rombu, której nie brakuje kontroli. Jest przeznaczony dla profesjonalnych lub zaawansowanych graczy o ofensywnym stylu gry, którzy chcą korzystać z najnowszych innowacji rynkowych, takich jak lica Tricarbon, pianka MultiEva czy standardowy chwyt Hesacore. Mały klejnot technologii, który znajdziesz za 199,90 € po francusku Padel Sklep !

Black Crown Piton 10

Black Crown Hak 10 2022

Nie prezentujemy już serii Piton od Black Crown. Dziesiąta część nazwy, wciąż okrągła, po raz kolejny jest bardzo poręczna i skoncentrowana na wszechstronności. Wielką nowością jest obecność 10D Spin dla maksymalnych efektów. Tolerancyjny i wygodny dzięki piance Power Soft Memory Eva, gwarantuje skuteczność we wszystkich strzałach dzięki połączeniu węgla 3K/włókna szklanego po bokach. Znajdziesz ją w Racquet Padel w 159,00 € !

Head GravityMotion

Czy lubisz lekkie, uniwersalne rakiety, które zapewniają kontrolę? Gravity Motion może być dla Ciebie. Prawdziwa waga piórkowa (345 do 355 g) z włóknem szklanym po bokach, wyróżnia się doskonałą zwrotnością i tolerancją. Pianka Power Foam zapewnia maksymalny komfort i wydajność piłki. Moc, preferowana przez technologię Auxetic, nie może być zaniedbana również w tym modelu. Gdzie to kupić? W Padel Odniesienie, dla 139,90 € !

Head Grawitacyjna elita

Kończymy z Head Gravity Elite, czyli kuzyn przedstawionej powyżej rakiety. Cięższa niż wersja Motion, ta Gravity Elite będzie oferować trochę więcej mocy, ale mniejszą zwrotność. Pala z ważnym słodkim punktem, zalecana dla średniozaawansowanych i zaawansowanych graczy szukających elastyczności i chcących skorzystać z doskonałego pochłaniania wibracji. Znajdziesz go w 109,90 € w Padel XP !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !