Nowa ostatnia niedziela, nowa ankieta na nasze konto na Instagramie z prostym pytaniem: Kogo uważasz za świętego? I byliście jednomyślni zarówno wśród mężczyzn, jak i wśród kobiet…

Brea/Gonzalez, 95%

Głosowało 300 z Was. A jest was 285 do zobaczenia Bea González i Delfi Brea mistrzowie Meksyku. Faworyci turnieju et Virginia Riera i Tamara Icardo jeszcze nigdy się nie spotkaliśmy w tym sezonie. Jest to zatem zupełnie nowy finał dla Meksyku. Czas pokaże, czy masz rację… czy nie!

ANKIETA NA INSTAGRAMIE DLA PAŃ MEKSYK OPEN FINAŁ

Przy 85% przewaga Coello/Tapia

Zupełnie nowy światowy numer 1 są waszymi wielkimi faworytami w tym finale (85%). Trzeba powiedzieć, że na papierze i podczas spotkań Arturo Coello i Agustín Tapia mieć przewagę. Szczególnie będzie im zależało na dobrym zakończeniu sezonu w tym finale. ChociażAgustín zapomniał, że pozostał mu jeszcze jeden mecz…I dla fajki, ten finał jest tylko wisienką na torcie sezonu. Ostatni turniej na torze World Padel Tour - ponieważ żaden z nich nie weźmie udziału w Barcelona Masters - świecić.

ANKIETA NA INSTAGRAMIE FINAŁ MĘŻCZYZN MEKSYK OTWARTY

Do zobaczenia o 22:XNUMX na ostatecznym wynikach tego turnieju, na żywo w kanałach grupy Canal+.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.