Każdy pamięta ten mecz który podpisał koniec pary Lebron/Galan. Spotkanie pełne napięcia, podczas którego Javi Garrido i Mike Yanguas dali z siebie wszystko padel wygrać w trzech setach z numerem 1 Lebronem/Galanem: 6/7 7/6 6/4.

Obecnie nadszedł czas zemsty pomiędzy tymi dwoma zespołami, które spotkają się na torze w Acapulco nie wcześniej niż o 16:23 (XNUMX:XNUMX czasu francuskiego).

W jednej z naszych tradycyjnych ankiet na Instagramie zapytaliśmy, która z dwóch par wyjdzie zwycięsko z tej konfrontacji… i jesteście całkiem jednomyślni.

Ankieta Yanguas-Garrido Lebron-Galan na Instagramie

W rzeczywistości jesteś 77% pomyśleć, że Juan Lebron i Alejandro Galan wygrają to spotkanie, pomimo porażki na Doha Masters.

W Meksyku, Juan Lebron i Alejandro Galan tańczą po raz ostatni i chcieliby zakończyć ten rozdział swojego życia w wielkim stylu. Ze swojej strony Javi Garrido i Mike Yanguas są po dobrej formie ich finał w Doha (choć mocno pobity przez Coello/Tapię).

Jeśli chcesz zobaczyć to spotkanie, będziesz musiał trochę obejrzeć. Mecz zaplanowany, nie wcześniej niż o godzinie 23:XNUMX, ale do śledzenia na żywo na kanale Youtube Premier Padel :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.

Tagi