Nowy weekend turniejowy, nowa ankieta. A dziś zapytaliśmy Was, kto według Was wygrywa to ostatnie P2000 w sezonie. Dziś rano odbyły się półfinały mężczyzn i kobiet, które przyniosły pewne niespodzianki. Już na kobiecym stole z eliminacja nasion 1, Invernon/Pothier autorstwa Phaysouphanh/Ligi. A wśród mężczyzn, niespodziewane kwalifikacje Toulouse Thearda/Pecha.

69% Ligi/Phaysouphanh

U pań masz swoich mistrzów. Ponad 2/3 z Was wierzy, że w finale zwycięży trzecia drużyna, w której rywalami będą Marie-Amélie Dardaine i Charlotte Soubrié (TS3). Trzeba przyznać, że para z południa zrobiła wrażenie w meczu z Invernon/Pothier.

Uważaj jednak na Marie-Amélie i Charlotte, które od początku turnieju są w świetnej formie.

KOŃCOWA ANKIETA DLA KOBIET

Maigret/Bergeron, oczywiste

W drugim finale tego dnia przeciwnik Adriena Maigreta i Johana Bergerona à Benoît Theard i Thibaud Pech, jesteście w tej kwestii dość jednomyślni: 84% ankietowanych uważa zwycięstwo Adriena i Johana.

Obaj zawodnicy mają na tym etapie rywalizacji szansę zmierzenia się z nowicjuszką. Benoît i Thibaud przyznali się dziś rano do mikrofonu Padel Magazine, który nigdy nie dotarł do ćwierćfinału w P2000. A zatem są w finale w Strasburgu.

ANKIETA KOŃCOWA MĘŻCZYZN

Finał kobiet można już śledzić na żywo na kanale Padel Magiczny telewizor :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.