Hiszpański wypad w krainie padel i tenis na dobry początek roku 2022? Czas krótkiego lub wydłużonego weekendu lub całego tygodnia.

Kursy szyte na miarę

OSS Tenis Padel BARCELONA oferty kursy sportowe szyte na miarę z przyjaciółmi, samemu lub z rodziną, z formułami dostosowanymi do każdego profilu: dzieci, nastolatków, dorosłych, na wszystkich poziomach zabawy i o każdej porze roku!

Skorzystaj z wiedzy jednego z naszych 20 anglojęzycznych i francuskojęzycznych hiszpańskich trenerów, aby nadać nowy rozmach swojej grze.

W zależności od rodzaju kursu, który wybierzesz i poziomu gry, zostaniesz włączony do szkoły tenisa i padel zrzesza najlepszych graczy hiszpańskich selekcji. Będziesz miał również okazję trenować u boku najlepszych graczy na świecie, takich jak Fernando Belasteguín numer 1 od ponad 15 lat, czy Ariana Sanchez, numer 3 na świecie.

Wyjątkowa oprawa

Oprócz strony sportowej, ciesz się wspaniałą lokalizacją w Castelldefels, nadmorskim kurorcie 15 km od Barcelony: 

  • 10 km plaży z drobnym piaskiem
  • Ponad 20 hektarów górskich parków przyrodniczych
  • Mnogość zajęć do Twojej dyspozycji: siatkówka plażowa, kitesurfing, surfing, tenis plażowy, piłka nożna, karting, turystyka ...
  • Duży wybór hoteli, restauracji, barów, klubów nocnych...
  • Bliskość lotniska (10 minut samochodem) 
  • 20 minut od atrakcji turystycznych Barcelony, Sitges ...

Czekamy na Ciebie wkrótce ...

Więcej informacji: 

www.padelbarcelona.com - info@padelbarcelona.com
www.tennisbarcelona.com - info@tennisbarcelona.com
tel: +33 6 79 38 16 36

Kartka okolicznościowa 2022 OSSTP

Paweł Bazyli

Paweł odkrywa padel w 2015 roku w regionie Grenoble i po latach grania w tenisa zdecydował się zamienić rakiety strunowe na te z dziurami. Prawdziwy miłośnik tego sportu, postanowił dołączyć do zespołu OSS w Barcelonie i przeżyć nową przygodę w kraju padel. 

Ciekawy i pełen pasji, wkłada energię we wszystko, co robi, na boisku i poza nim!