StarVie wprowadza na rynek zupełnie nową, najbardziej atrakcyjną rakietę: Kenta Eternal.

Ta okrągła pala, wykonana ręcznie w Hiszpanii, skupiająca się na zwrotności, wyposażona jest we wszystkie nowe technologie StarVie, takie jak Geo Bridge, szorstki wzór Hex Tech lub antywibracyjny uchwyt Neone. Dzięki nowej formie zapewnia maksymalną kontrolę, większą stabilność i moc.

Jak to często bywa w przypadku modeli hiszpańskiej marki, Kenta dostępna jest w trzech różnych wersjach: Kenta Speed, Kenta i Kenta Pro. Każda z nich ma własną gumę, która zapewnia wrażenia dostosowane do Twojej gry.

Dzięki miękkiej gumie wersja Speed ​​zapewni Ci większy komfort i uwolnienie piłki. Kenta Pro, wyposażona w twardą piankę, będzie idealna dla graczy na wysokim poziomie, poszukujących precyzji i mocy. Wreszcie, jak można się spodziewać, „normalna” Kenta oferuje kompromis między Speed ​​a Pro.

Odkryj ten mały klejnot w filmie:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !

Tagi