Stéphane Massot, menadżer All In Padel Sports, klub z siedzibą w Bouc-Bel-Air (13), wspomina wieści o swoim klubie i piątym miejscu swojej drużyny w Interclubs.

Rekordowy rok dla All In Padel Sporty!

"Wszystko w Padel Sport miał rekordowy rok z wyjątkowymi wynikami. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego poziomu, a teraz piąte miejsce w Interclubs jest małą wisienką na torcie. Wcześniej byliśmy po raz drugi Championami PACA, a potem trzecim w Nationale 2.”

"Mimo to napotkaliśmy trudności w związku z projektem rozbudowy, ale na szczęście powinno to nastąpić w 2024 r. Będziemy zatem mieć 11 kortów, w tym 4 objęte ubezpieczeniem. To pozwoli nam trochę odetchnąć, bo rok 2023 przeżyliśmy w ciągłym biegu…”

Piąte miejsce dla „starszych” w Interklubach 2023

Zespół wyróżniał się dość wysoką średnią wieku, a niektórzy gracze należeli do francuskiej elity:

  • Léo Konkaluje Filipe: 28 lat
  • Pierre Valsot: 29 lat
  • Florian Valsot: 40 lat
  • Rémy Gourre: 37 lat
  • Justin Lopes: 34 lata
  • Alexandre Leruste: 36 lat
  • Jérémy Ritz: 37 lat
  • Jérôme Ferrandez: 36 lat
Cris-Leruste-Ferrandez-All-In-Padel-Sport-Interkluby

Doświadczenie, które wyróżniało się na torze.

„Z dziewięciu tie-breaków wygraliśmy osiem! Jedyna porażka, którą przegraliśmy, miała miejsce w tie-breaku trzeciego seta decydującego meczu z All In Padel Lyon (porażka braci Valsot z Bergeronem/Courrinem). W sumie pokonaliśmy trzech rozstawionych, wykorzystaliśmy korzystny remis i w pierwszej rundzie zmierzyliśmy się z najniżej rozstawionymi zawodnikami.

Wyniki są bardzo pozytywne: w zeszłym roku zajęliśmy 10. miejsce, teraz zajęliśmy 5. miejsce. Postaramy się trochę przejechać na tym piątym miejscu, aby w przyszłym sezonie zajść jeszcze dalej.”

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !