Pytanie zadał nasz kolega Emiliano Carchia następujące incydent, który miał miejsce podczas meczu pomiędzy Lebron/Galan i Yanguas/Garrido, Franco Stupaczuk był dość krytyczny…

Oto słowa Argentyńczyka:

„Uważam, że to wstyd, że takie rzeczy się dzieją. Jako zawodnik nie chciałbym przeżyć takiego momentu. Nie wiem, czy najlepiej potrafię powiedzieć, co należy zrobić, ale w moim przypadku komisja dyscyplinarna będzie musiała podjąć decyzję, aby zapewnić, że taka sytuacja więcej się nie powtórzy.

Nie możemy do tego dopuścić, w przeciwnym razie możemy uwierzyć, że graczom zawsze ujdzie to na sucho. Tego dnia był to „Juanito”, jutro mogę to być ja, ale musimy się upewnić, że mamy silną komisję dyscyplinarną.

Dzięki tym komentarzom rozumiemy, że Stupa wydaje się opowiadać się za sankcją wobec Juana Lebrona a posteriori. Najbardziej krytyczni pomyślą, że interesowi Argentyńczyka odpowiadałoby zawieszenie Andaluzyjczyka na turniej lub dwa…

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !