ty znajdź nauczyciela padla ? Czy chcesz mieć klub lub witrynę, która oferuje najlepsze udogodnienia do doskonalenia umiejętności w ulubionej grze? Więc ta kolumna jest stworzona dla CIEBIE!

Katalog praktyk i staży

To jest strona, którą musisz znać, szukając szkolenia lub kursu padel: Katalog „Praktyki i staże”.

Kompletna strona, która pozwala znaleźć kompetentnych trenerów we Francji lub za granicą, którzy mogą pomóc Ci się ulepszyć.

Należy pamiętać, że na ogół są to profesjonaliści, którzy podróżują za granicę lub do Twojego klubu i prowadzą szkolenia i / lub kursy padla.

Ta strona jest również skierowana do klubów i doświadczonych graczy, którzy szukają czegoś więcej niż zwykłego stażu, ale prawdziwego profesjonalnego treningu.

Padel Akademia tenisa :

Trening prowadzony przez jednego z najlepszych francuskich zawodników Cédrica Carité. Trener z praktyką od kilku lat. Referencja.

Upadel :

Kto nie zna Pierre'a Lamouré. Mieszkający w Maladze nauczyciel języka francuskiego przyjmuje przez cały rok wielu stażystów.

French Touch Academy:

Początkowo specjalizująca się w tenisie, FTA poszerza swoje umiejętności, oferując kursy padla w Międzynarodowym Centrum Tenisowym Cap d'Agde.

Niebieski top:

La Toupie Bleue to uznany organizator wycieczek, który oferuje kursy Padel pod klucz w całej Europie.

OOS BARCELONA:

Kto nie zna OSS Barcelona? OSS Barcelona od kilku lat oferuje szkolenia i kursy padla w Barcelonie.

Activ'Performance:

Stowarzyszenie, którego celem jest oferowanie szkoleń z padla we Francji, ale także organizowanie wystaw. Grupa bardzo dobrych francuskich graczy, którzy pozwolą Ci spokojnie rozwijać swoją grę.

Padel Rzeczy:

Padel Rzeczy to jedna z największych grup formacji padel. Jej instruktorzy podróżują po całej Europie. I oferuje wysokiej jakości usługi.

Dwadzieścia na dziesięć:

Dwadzieścia na dziesięć, to z pewnością zielone koszulki, ale także profesjonaliści, którzy oferują kursy padla, zwłaszcza w akademii Mouratoglou.

Francuskie kluby padla

Francuskie kluby padla z powodzeniem rozwijają się w wielkim tempie, dziś kluby Padel oferują coraz częściej wysokiej jakości kursy padla.

Nasi potwierdzeni francuscy gracze zwykle jeżdżą na treningi we Francji i za granicą. Wracają z pewnym zapleczem technicznym.

Korzystamy również z doświadczenia naszych Francuzów zgromadzonych w ostatnich latach w zawodach.

W klubach rozwijają się imprezy masowe, które przyczyniają się do profesjonalizmu klubów.

I oczywiście kluby takie jak Club du Mas w Perpignan czy były klub Padel w Aix-en-Provence zarządzany w tamtym czasie przez Jean-Marca Lenoira (Set Club) w dużej mierze uczestniczyły w rozkwicie zawodników. i kluby osiągające wysokie wyniki w treningu.

Z północy na południe, ze wschodu na zachód, na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Więcej informacji o klubach: ICI

Materiały edukacyjne

Dostajesz się do Padla? Czy już Ci się udało? Padel jest wciąż w powijakach we Francji, więc bądźmy skromni i spróbujmy uczyć się z tymi, którzy mają wspaniałe doświadczenia.

Najpierw oczywiście zapraszamy do treningu z naszymi filmami, samouczkami stworzonymi przez świetnych techników, w tym eksperta z Teneryfy, Julien Bondia, która od wielu lat prowadzi kursy padla w klubie San Miguel.

Kierunek ten link, wiedzieć wszystko o padlu, od techniki po taktykę.

A potem masz również 2 książki w treningu padla:

  • Wiedza Padela z jedną z legend świata padel, Nito Brea.
  • I wreszcie książka, którą za wszelką cenę napisali Alain Henry i Cédric Carité: Podstawy Padla.

Know-how Padel

Podstawy padla

Nowa dedykowana platforma

Pod koniec roku, na początku przyszłego roku a międzynarodowa platforma niesamowity bezpośrednio połączy graczy szukających stażu w tenisa, padla itp. z klubami, trenerami lub operatorami na całym świecie.

Nie śnisz.

Wszystko zostanie zrobione na żywo. Specjaliści będą musieli publikować swoje ogłoszenia jedynie w celu promocji i organizacji stażu.

Narzędzie, które może stać się punktem odniesienia w branży rakietowej.

I narzędzie dla stażystów całkowicie ZA DARMO, bez ŻADNEJ PROWIZJI, ponieważ będzie to platforma sieciowa.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.