Kilka dni temu Sanyo pokazał swój dyskomfort dotyczące konkretnej sytuacji dotyczącej jego partnera Agustin Tapia. Rzeczywiście, 22-letni zawodnik, który jest z pewnością największą obietnicą padel świata, nie może na razie brać udziału w turniejach Premier Padel dla przyczyny umowne. Nasi koledzy z Padel Wysoki spotkać go.

Rywalizacja z Lebron/Galan

Agustin Tapia: "W Reus byliśmy na bardzo dobrym poziomie; aby pokonać numer jeden, musisz być na tym poziomie. Myślę, że w Vigo mogliśmy zrobić więcej, ale przegapiliśmy kilka okazji i oni właśnie wygrali. A w Alicante nie dali nam szansy."

„Głównie dlatego, że nasz poziom był znacznie niższy niż w Reus. W pozostałych dwóch meczach Juan i Ale pokazali, dlaczego są numerem jeden, grali niemal idealnie. Kiedy są dobrzy, bardzo trudno jest ich pokonać. Nie sądzę, że byliśmy gotowi do gry”.

Lebron-Galan-Sanyo-Tapia-WPT-2022-Reus-Open

„Na razie nie gram”

Jeśli chodzi o przyszłe uczestnictwo w Premier PadelArgentyńczyk wciąż nie wie więcej.

Agustin Tapia: „Wciąż jestem w tej samej sytuacji, na razie nie gram. Nic nie jest potwierdzone, ale decyzja i myślenie mojej marki pozostają takie same, więc szkoda, ale na razie nie.”

„Prawda jest taka, że ​​nie ma nic określonego, miejmy nadzieję, ale w końcu nic nie mogę zrobić, ci, którzy muszą to potwierdzić, to oni (NOX), więc poczekam. Moje pragnienie grania to 100%, nikt w to nie wątpi.

„Jeśli tak się dzieje, to z jakiegoś powodu."

Dlatego właśnie z jego domu rywalizował jeden z największych talentów nowego pokolenia:

Oczywiście, jak wszyscy, podążałem za Katarem Majorem. To, co widziałem w telewizji, było bardzo dobre, widziałem prawie wszystkie mecze, tak jak i mnie w WPT, kiedy przegrywam i nie mogę brać udziału w weekendy. Oglądam mecze i zawsze chcę tam być, zawsze chcę tam być.

Zawsze staram się myśleć pozytywnie, jeśli tak się nie stało to jest powód. Jeśli tak się stanie, to świetnie, ale na razie mam głowę w Brukseli i muszę się poprawić, mam wiele rzeczy do poprawy.

Dlatego Agus Tapia koncentruje się na World Padel TourEt sur le wspaniałe wydarzenie która zaczyna się w Belgii!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !