Drużyna Varlion podpisuje jedną z największych perspektyw w padel francuski w osobie Thomas Leygue.

Dlatego 21-latek dołącza do Varlion Pro Team jako czwarty najlepszy gracz w swoim kraju i jako reprezentant Francji. Przybywa z chęcią, by dać z siebie wszystko w tym roku 2022. Jego cel? Zdobądź pierwsze miejsce jako francuski gracz i odegraj dużą rolę na profesjonalnych torach.

"Bardzo się cieszę z rozpoczęcia tego projektu, przyjazd do Varlionu oznacza dla mnie skok jakościowy w każdym tego słowa znaczeniu i jestem tym bardziej entuzjastyczny, że jest to marka, którą znam od wielu lat. Dużo stawiają na młode talenty i uwielbiam to – powiedział Thomas, zapytany o jego przybycie do marki.

Cel: zostać francuskim numerem 1


Thomas Leygue miał już okazję ubrać się w barwy swojego kraju, a w szczególności podczas ostatniego mundialu w Katarze. Oczywiste jest, że na 2022 r. drużyna francuska pozostaje dla niego priorytetem. Zapowiedział również: Chcę grać w jak największej liczbie turniejów, zakwalifikować się do jak największej liczby i dlaczego nie znaleźć się w pierwszej setce na świecie. Chciałbym nadal być częścią francuskiego zespołu i będę ciężko pracować, aby zostać numerem 100 we Francji“. Mocne słowa, które rozbrzmiewają jak nuty pełne ambicji dla młodego Francuza.

thomas leygue varlion 4

Wybór pala, trudny krok


O nowej kolekcji Varlion mówi, że trudno mu było zdecydować, z którym palakiem będzie się bawić, ale jest zadowolony ze swojej nowej rakiety. To właśnie dzięki nowej Maxima Summum Prisma będzie teraz ewoluować: „Próbowałem różnych rakiet i miałem trudności, ponieważ wszystkie mają doskonałe właściwości. W końcu zdecydowałem się na Pryzmat Maxima Summum ponieważ daje mi większą kontrolę bez poświęcania mocy i lepsze zarządzanie „wyjściem pocisku”. Dodatkowo fakt, że rączka jest dłuższa niż na pozostałych pomaga mi lepiej kierować rakietą.“. Dokładna i precyzyjna analiza, która pozwala lepiej zrozumieć jego wybór.

Opinia Varliona o podpisaniu umowy z Thomasem


Z kolei Feliks Regalia (CEO i założyciel Varlion) mówi o młodym Francuzie: „Thomas jest przyszłością padel Francuski. Podąża właściwymi krokami, aby osiągnąć najwyższy poziom współzawodnictwa w tym sporcie. Ufamy mu, będziemy wspierać go w jego karierze i jestem pewien, że przeżyjemy razem wspaniałe chwile.".
Przesłanie pełne optymizmu, które tylko sugeruje pozytywne rzeczy we współpracy Varliona i Thomasa Leygue'a.

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.