Remis mieszany dla Francuzów na Logroño Open. U kobiet, podobnie jak u mężczyzn, może dojść do zerwania z pierwszej rundy. Ale zaletą naszych par: są konkurencyjne i już pokazały. Kapitanowie Team France z pewnością będą bardzo uważni na zwołanie kursu Padel Team France zaplanowanego za kilka tygodni w Esprit Padel Lyon.

U kobiet

Alix Collombon wejdzie bezpośrednio do stołu finałowego. Będzie musiała zmierzyć się z bardzo trudną pierwszą rundą, ponieważ zmierzy się z ostatnimi półfinalistami Marbella Masters.

Laura Clergue (61e) wejdzie do Prévia z nowym partnerem Maité Gabarrus. Piękna karta do gry z partnerem z 49emiejsce na świecie. Końcowy gol przy stole dla tego zespołu.

Lea Godallier i Melissa Martin rozegrają mecz, ale będą musieli być silni, aby wygrać z Mileną Rojas i Loreną Rufo. Po pierwszej porażce w Marbelli związanej z brakiem doświadczenia, bez wątpienia Melissa i Lea chcą udowodnić, że mają idealne miejsce do przejścia przez previę.

U mężczyzn

Robin Haziza będzie miał najtrudniejszy remis. On i jego partner Javier Lopez Garcia zmierzą się z silnym zespołem Jose Maria Lopez i Eduardo Chillaron.

Johan Bergeron i Julio Morales będą głodni zemsty na Davidzie Lealu i Javierze Morie. Po porażce 6 / 4 na 3erozgrywający się w Marbelli przeciwko tym samym przeciwnikom, mecz zapowiada się wybuchowo!

Benjamin Tison i jego partner Adrien Maigret zmierzą się z zespołem Diego Batista i Nicolas Suescun. Solidny zespół, przed którym trzeba będzie osiągnąć 100%. Wielką niewiadomą jest stan postaci Benjamina Tisona, który właśnie wrócił z powodu kontuzji.

Jeremy Scatena i Marc Bernils będą mieli zrównoważony mecz z Pablo Romero i José Benavides.

Bastien Blanqué rozegra ze swoim partnerem Jacobo Cendonem mecz, który wydaje się jego drużynie z drużyną Simonem Vasquezem / Danielem Windhalem. Zwróć uwagę na możliwy 2ndobróć w kierunku głowy numer 2.

Max Moreau zrobi turniej z Claudio Zuritą, pozytywnym i regularnym graczem. Zmiana partnera po turnieju Marbella. Pozostawią lekko faworytów przeciwko parze Alvaro Boza i José Gonzales. W przypadku zwycięstwa zmierzą się z rozstawionym No. 5.

Jonathan Uzan

Specjalista od World Padel Tour, Jonathan, zarządza stroną WPT PADEL na Facebooku.
Jego misja: sprawić, byś wibrował z wiadomościami o istotach pozaziemskich z profesjonalnego obwodu!