Zakończenie weekendu rywalizacji na wysokim poziomie o godz Zestaw Padel Narbonne podczas Ogólnopolski Turniej Młodzieży właśnie wydał wyrok!

Od tego czasu nie było większych niespodzianek na koniec turnieju czołowe miejsca w każdej kategorii poszedł po zwycięstwo w finale.

W kategorii chłopców U18 logiczne zwycięstwo Timeo Fonteny et Łukasz Pillon w tym turnieju. Dla Timéo Fonteny’ego jest to potwierdzenie w swojej bardzo dobrej formie w tej chwili, ten, który osiągnął finał P1500 4Padel bordeaux.

Timéo Fonteny Lucas Pillon Benjamin Tison

W U16 są to Jeremiego Roberta et Bazyli Baud którzy się narzucili Quentina Bernarda et Johana Peloux, podczas bardzo miłego finału!

Wśród dziewcząt są teraz największe faworytki Kim Barla et Lou Ambert-Agosti logicznie narzucili się w obliczu Celia Talano et Wiktoria Izaak, 6/0 6/0.

Nawet jeśli nie było niespodzianek, możemy odnotować jakość tego pierwszego TNJ w roku 2024. Oprócz rekordowego wskaźnika rejestracji wśród chłopców, Zestaw Padel Narbonne naprawdę zorganizował świetną imprezę.

Piątkowa nocAby przygotować się na ten termin, zarezerwowano trzy boiska dla młodych zawodników. Następnie odbyły się spotkania, na 6 podstawach, oferując bardzo piękną atmosferę!

Końcowe rankingi:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.