Oczekiwane turnieje juniorówAPT Padel Wycieczka rozpocznie się w przyszłym tygodniu w Paragwaju. Nawet jeśli większość graczy w tabeli jest nieznana w Europie, odkrywamy nazwiska niektórych mistrzów jutra.

Pozwól młodym ludziom stać się profesjonalistami

Za niecały tydzień, 7 marcaAPT Asuncion Junior. Pod egidą Fabrice Pastor Cup, stworzonego przez Monte Carlo International Sports, turniej ten pozwoli młodym graczom grać na międzynarodowym torze.

To wydarzenie będzie ograniczone do graczy urodzonych w 2004 roku lub później, z wyjątkiem tych, którzy spełniają wymagania wiekowe, ale znajdują się w pierwszej setce tabeli liderów APT.

Świetne nagrody

Mistrzowie tego wydarzenia otrzymają dziką kartę na główne losowanie Asuncion Future 1000, które rozpocznie się w środę 9 lutego.

Monte Carlo International Sports zaoferuje mistrzom całkowicie opłaconą wycieczkę, aby wziąć udział w jednym lub dwóch turniejach APT Padel Wycieczka.

Samuel i Sebastian Rodriguez będą rozstawionymi numerami 1 i są faworytami. Daian Verna i Octavio Alvarez tworzą drugie miejsce w zapowiadającym się wybuchowym turnieju.

Nazwy tych nowych graczy możesz odkryć w stół APT Asuncion Junior.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !