Padel Magazine - Zrobili to! Juan Martín Díaz i Fernando Belasteguin zdobyli kolejny tytuł. To ósmy sezon, czwarty z rzędu i 159e, ponieważ grają razem.

Królowie wygrali 4 / 6, 6 / 3, 7 / 5 i 6 / 2 na „Bilbao International Open” po wielu trudnościach z Pablo Lima i Juani Mieres.

Możemy podsumować ten mecz słowami 3: emocje, stop i sztywność.

Prawdą jest, że ponieważ finały są teraz w zwycięskich zestawach 3, fizyczność odgrywa coraz ważniejszą rolę. W ten sposób Bela napotyka problem: jego problemy z bólami podczas meczu wykazują pewną kruchość, którą przeciwnicy powinni łaskotać.

Trzy godziny gry, ale koniec jest zawsze taki sam: królowie oswoili książąt ... Ale na jak długo?

Jeśli pod względem regularności w grze, Bela i juan nadal są o ton wyżej, Pablo i Juani mogą ulec pokusie na następnym spotkaniu, aby pracować więcej Bela.

Jednak w pierwszym secie książęta schodzą na podłogę i wygrywają pierwszy zestaw 6 / 4 po ciężkiej walce 4e i 8e.

Drugi set był bardziej zgodny z możliwościami objęcia prowadzenia przez obie pary ... Mecz mógł być w tym czasie rozegrany dla Pablo i Juani. Pomimo postępu w grach 2, Bela i Juan wciąż byli w zasięgu wzroku książąt ... Ale królowie wygrali zestaw 2e 6 / 3.

Do tego czasu nic nie było jasne, nie było wyższości, wszystko było bardzo otwarte. Ale historia ulegnie zmianie w trzecim zestawie, który okazał się decydujący. Po pierwsze, ponieważ Diaz-Belasteguin wydawał się łatwy. Bela służyła w szóstej grze, prowadząc 5-1, ale ...

Książęta uwalniają się i zamiast prowadzić 5 / 1 w zestawie 3e, wracają do 3 / 4. I tam ponownie, w tak ważnym meczu, Bela upada. Znów jest ciasno i leży na trawie. Kinezy, masaże i woda pozwoliły Belie wrócić na pole, ale z utykającą prawą nogą.

Porzucenie było bliskie Belie, ale to książęta nie zdołali z niego skorzystać, będąc całkowicie przełomowym, aby stracić zestaw 3e 7 / 5. Pablo i Juani przegapili ten koniec seta, ponieważ nie powinni byli przegrać. W rzeczywistości cięcie spowodowane skurczami Beli zdezorientowało książąt, pozwalając odejść temu zestawowi 3e. Frustracja zmienia strony i była okropna.

Utrata trzeciego zestawu jest ciosem dla Juani i Pablo. Juani musiał leczyć lekarz z powodu przykurczu na prawym ramieniu. Zestaw 4e był formalnością dla królów, którzy wygrali 6 / 2.

To był prawdziwy mecz zapaśniczy z rannymi po obu stronach.

Nie przegap końcowego podsumowania Bilbao International Open, które możesz zobaczyć bezpośrednio na tej stronie powyżej.