Argentyński Leo Aguirre, nazywany „Tolito”, tak naprawdę nie jest graczem takim jak pozostali. Pokazał nam to po raz kolejny podczas APT Cancun Open.

Tolito to bardzo utalentowany zawodnik. Niezwykle zręczny, 23-letni Argentyńczyk dzięki genialnej ręce i nienagannej technice potrafi zdominować mecz.

Szczególnie w dobrej formie w ostatnich tygodniach zaoferował sobie bardzo fajnie podwoiła się obok Juana Manuela Restivo. Podczas trzeciego turnieju rozgrywanego na meksykańskiej ziemi argentyńska para potknęła się o duet Melgratti / Oliveira. Ale to nie powstrzymało Leo przed oferowaniem nam działanie, więc tylko on ma sekret.

Aby ją znaleźć, po prostu się dzieje ICI.

Fani Tolito będą mieli okazję zobaczyć, jak ewoluuje po raz ostatni w 2021 roku podczas finału Rosario Master Final, który rozpocznie się 8 grudnia. Choć miał grać z Cayetano Rocafortem, ostatecznie będzie kojarzony z Eduardo Torre, Hiszpan, który nie może podróżować do Argentyny.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !