W tę sobotę zaczyna się pierwszy turniej w historii nowego toru o nazwie Ultimate Padel Wycieczka. Odkryjmy tabele zawodów, które odbędą się w La Coruña w Galicji.

Sobotę zaczynamy od kwalifikacji mężczyzn, w których znajdziemy aż szesnaście par, z dobrze znanymi nam zawodnikami, takimi jak Borja Yribarren, Tonet Sans, Luis Pozo i Matias Nicoletti. Eliminacje rozgrywane są w formie prawdziwej rundy wstępnej, gdyż każda para, która wygra swój mecz, awansuje do stołu finałowego.

Start kwalifikacji kobiet również w tę sobotę, a konkretnie wraz z wejściem do rywalizacji francusko-hiszpańskiej pary Sireix / Rodriguez. Podobnie jak w przypadku mężczyzn, o osiem miejsc walczy szesnaście par!

Od niedzieli rozpoczną się losowania główne. Zarówno w przypadku mężczyzn, jak i dziewcząt tabele składają się z 52 drużyn (w tym ośmiu z kwalifikacji), z szesnastoma rozstawionymi, które pożegnają się w pierwszej rundzie.

Po stronie kobiet będziemy śledzić występ francusko-hiszpańskiej pary Touly/Peco, która ewidentnie ma szansę zmierzyć się z duetem Fernandes/Atencia.

W kategorii mężczyzn będziemy podążać za francusko-hiszpańskimi parami Leygue / Insa i Scatena / Fernandez, przeciwstawiając się odpowiednio Jofre / Hernandez i Meléndez / Meléndez.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !