Pierwszy turniej w historiiostateczny Padel Wycieczka już jest zaskoczony eliminacją piątego rozstawienia, gdy tylko wejdzie do biegu.

Wpływowi na koniec poprzedniego sezonu Jaime Muñoz i Jairo Bautista nie rozpoczynają roku 2024 w najlepszy sposób. Rzeczywiście, Hiszpanie przyznali się do porażki w dwóch setach, gdy tylko przystąpili do walki w La Coruña. Muñoz, który dwa dni temu był jeszcze w Miami na Pucharze Rezerw, być może nie do końca przetrawił różnicę czasu i godziny lotu.

W każdym razie był to bardzo dobry występ Victora Meny i Fede Mouriño, którzy zwyciężyli 6/4, 7/6 i zakwalifikowali się do ósmego miejsca, gdzie w meczu, co najciekawsze z zapowiedzi, zmierzą się z Sergio Albą i Raulem Marcosem.

Ale tymczasem w ten wtorek w Galicji nadal można zobaczyć bardzo ładne plakaty. Aby śledzić mecze, znajdziesz je poniżej!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !