Stary park rodzinny Aviflora à Ingelmunster (Belgia) ma projekt zostać największym klubem padel z krajów Beneluksu z 20 kortów.

23-kortowe centrum utworzone w Szwecji dał Belgom pomysły!

Frederick Verhelst (Inteligentne rozwiązania) i Herbert Herreman (TC Isis) kupili prawie dwa hektary ziemi i chcą wybudować dwadzieścia kortów o pow padel. Padel Dôme zapewni również miejsce na restaurację, salę fitness, kącik zabaw dla dzieci i ewentualnie kręgielnię… Przedsiębiorcy spotkają się z gminą Ingelmunster, aby ułożyć wniosek o pozwolenie na właściwy tor.

S 1956, Frans Vanooteghem stworzyli park rodzinny, który stał się miejscem turystycznym, w którym odbywały się liczne wycieczki szkolne i rodzinne. Park był znany daleko poza Ingelmunster. Dziś ten region ma możliwość ponownie stać się modnym dzięki temu centrum padel.

Ingelmunster znajduje się kilka kilometrów od granicy francuskiej. Bardzo dobra wiadomość dla Lille, Tourquennois i Roubaisiens!

Źródło: kw.be

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.