Jak zauważył Luigi Carraro w kontekściewywiad przeprowadzone podczas Premier Padel Katar Major, USA to kolejny rynek dla padel. Dowodem jest ogłoszenie turnieju, który odbędzie się w Houston z kluczem do koperty o wartości 10 000 euro dla zwycięzców.

Le Gra gotówkowa w Houston odbędzie się od 29 kwietnia do 1 maja na terenie Woodlands Padel, na wiosnę (na obrzeżach Houston). Turniej jest otwarty tylko dla graczy spoza World/WPT Top 125, a także dla graczy spoza pierwszej dziesiątki na APT.

Znajdziemy na tym turnieju w szczególności wicemistrzów świata i amerykańską numer 1 Francisco Riveroll i Fernando Alarcon.

Jak wskazano wcześniej, ogłoszone kwoty będą 10.000 XNUMX euro dla zwycięzcówAle Na finalistów czeka również 2 euro.

Turniej jest otwarty do rejestracji, a przede wszystkim zwrot jest dostępny dla osób, które chcą wziąć udział w konkursie, ale przyjeżdżają z daleka.

Jeśli jesteś zainteresowany turniejem i chciałbyś wziąć udział, prosimy o kontakt: nalle@grinda.org, którzy nie zawahają się podzielić z Tobą wszystkimi niezbędnymi dodatkowymi informacjami!

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.