Miłośnicy sportów rakietowych zgromadzą się w najbliższy weekend w 4Padel Toulouse-Colomiers na drugą edycję Racketlon i 24 godziny padel, wydarzenie łączące sport i solidarność. W tym roku wydarzenie nabiera szczególnego wymiaru, gdyż 100% dochodu zostanie przekazane Fundacji Marie-Louise, szczytnemu i zasłużonemu celowi.

Racketlon: zróżnicowana konkurencja

Program Racketlon trwa od piątkowego wieczoru do soboty i oferuje uczestnikom różnorodne dyscypliny. W piątkowy wieczór, od 18:XNUMX do północy, badminton będzie w centrum uwagi w Gymnase Jean Gay Tournefeuille. W sobotę miejsce o godz padel od 8:13 do 14:18, a następnie tenis stołowy od 2:6 do 60:XNUMX. Zespoły składające się z XNUMX do XNUMX osób mogą zarejestrować się w cenie XNUMX €, wysyłając wiadomość e-mail na adres racketlon.bct@gmail.com, podając nazwę zespołu, nazwiska uczestników, ich poziom w każdej dyscyplinie oraz numer telefonu.

24 godzin padel : maraton sportowy

Jednocześnie 24 godziny padel rozpoczną się w piątkowy wieczór turniejami P250H i P100F od 18:2 do 100:2, po nich odbędą się dwa turnieje P30H od 7:30 do 250:13 w sobotę i turniej P18H od XNUMX:XNUMX do XNUMX:XNUMX. Rejestracja odbywa się za pośrednictwem adresu e-mail 24h4padel@ Gmail.com.

Oprócz zawodów impreza będzie pełna atrakcji rekreacyjnych, m.in kliniki de padel z profesjonalistami, radarem mierzącym prędkość uderzenia, „Wyzwaniem za jeden punkt”, wirtualnym tenisem, a nawet ważeniem szynki.

Świąteczny sobotni wieczór

Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie sobotni wieczór z grillem przygotowanym przez „Paradis pieczeń de Mat”, który będzie uroczystym zakończeniem trwającym do dziś. Za opłatą 35 € za osobę, napoje wliczone w cenę, uczestnicy mogą zarejestrować się za pośrednictwem 24h4padel@ Gmail.com.

Organizatorzy zapraszają publiczność do licznego udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu sportowym, aby wesprzeć Fundację Marie-Louise i jednocześnie cieszyć się wyjątkowymi wrażeniami sportowymi.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.