Julien Seurin i Cyril Hanouna po raz drugi połączyli siły w oficjalnym konkursie padel. Pierwszy raz na klubowym P500 Padel Riwiera Mougins.

W ten weekend obaj mężczyźni spotkali się na P1000 of the 4PADEL Strasburg gdzie zajęli 12. miejsce. Po pierwszej rundzie wygranej 6/3 6/3 z kwalifikantami Ohlmannem (995) i Albertem (785), para Hanouna / Seurin nie mogła nic zrobić w 1/8 finału z François Authierem i Pierrem Vincentem (6 /2 6 /0). Ta ostatnia awansowała do półfinału, sprawiając sporo kłopotów rozstawionej 1 Auradou/Forcin.

29. francuski gracz Julien Seurin dzieli się swoimi odczuciami:

„Gra z zawodnikiem, którego tak bardzo pasjonuje, to zawsze przyjemność padel. Bardzo podoba mi się wyzwanie, jakim jest gra z Cyrylem, trzeba dużo myśleć taktycznie, aby zapewnić mu jak najlepsze warunki i żebym mógł zająć jak najwięcej miejsca. Ze swojej strony Cyryl jest zawsze bardzo szczęśliwy, że może grać na lewej stronie z leworęcznym po prawej stronie. »

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.