Jest to odwołanie półfinału kobiet na mistrzostwach świata w wiosłach przez parę * (a nie przez drużynę), ponieważ marki 2 nie uzgodniły odpowiedniej sukienki do noszenia, gdy półfinał Open. Nie rozumiesz wszystkiego? Powiemy ci wszystko.

Co się stało ...

Tymczasem na Mistrzostwach Świata Padel 2016, Międzynarodowa Federacja Padel (FIP) organizowała parowe mistrzostwa świata w wiosłach przez cały tydzień w Quinta Da Marinha Super Club w Cascais (Portugalia).

Jeśli żadna z naszych francuskich par niestety nie była w stanie wyjść poza etap finałów 8e, co oczywiście bardziej zasmuca, to jest to odroczenie i „wycofanie się” sióstr Alayeto w tej rundzie otwartej o półfinały z Sainzem i Triay. Dlaczego

Aby dobrze zrozumieć ...

Siostry ALAYETO są częścią hiszpańskiego zespołu, a zatem Hiszpańskiej Federacji Padelów (FEP).

FEP jest sponsorowany przez producenta sprzętu BULLPADEL.

Siostry i gracze ALAYETO są sponsorowane przez STARVIE.

Jeśli w przypadku mistrzostw świata w drużynie padel siostry są zobowiązane do gry w stroju BULLPADEL, to co z mistrzostwami w parach równoległych?

Argumenty stron 2

Po stronie BULLPADEL wyjaśniono, że cały hiszpański zespół musi nosić BULLPADEL podczas zawodów odbywających się w Lizbonie. Reprezentuje swój kraj i Hiszpańską Federację Padel na obu turniejach (The World Pair and Team). Ponadto Open narzuciło, że inskrypcje par są tworzone przez naród, a zatem partnerzy 2 tworzący parę są częścią tego samego kraju.

Po stronie STARVIE Open jest niezależny od świata, więc jest to konkurencja taka jak World Padel Tour. Dlatego siostry ALAYETO nie mają powodu, aby grać z BULLPADEL, z którego należy korzystać tylko w przypadku mistrzostw świata w Padel, a nie na Open uważanym za turniej jak każdy inny.

Trzeba przyznać, że jest to Otwarta równoległa do świata i dlatego niezwiązana ze światem, ale jednocześnie każda drużyna reprezentuje kraj i jego Federację. Ponadto para musiała zostać skomponowana przez graczy 2 tej samej narodowości.

Nasza opinia

Argumenty 2 są równe. Tak trudno jest sformułować pewną opinię.

Z drugiej strony możemy powiedzieć, że marki 2 powinny były zająć się tą sprawą znacznie wcześniej, a nie iść w ostatniej chwili.

Ponieważ ostatecznie mamy zerwaną konkurencję z powodu tych dwóch marek, które nie mogły się dogadać.

Dziękuję za publiczność, dziękuję za graczy, którzy czasami pochodzą z bardzo daleka, dziękuję za show ...

Przypomnijmy również, kiedy w pierwszym półfinale między Amatriain (Head) / Llaguno (Joma / Dunlop) w Salazar (Head) / Marrero (BlackCrown) gracze zagrali wszystko w drużynie hiszpańskiej, tj. Bullpadel.

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.