Podczas gdy większość francuskiej delegacji FIP Tour będzie obecny w Perugii (Włochy) aby w przyszłym tygodniu zagrać w Gwiazdę FIP, trzech francuskich graczy wybrało Hiszpanię i Beniganim na mniej konkurencyjny turniej: promocję FIP.

Jeśli chodzi o kobiety, Laura Clergue wraca na międzynarodowy turniej. Konsultantowi Canal Plus towarzyszy Hiszpanka Ana Cristina Sanchez i zajmuje szóste miejsce w konkursie, co widać na poniższej liście uczestników:

Wśród panów jest dwóch debiutantów, którzy debiutują w zawodach FIP Tour. Są to Lucas Heulot i Romain Sichez. Dwóch zawodników zajmujących odpowiednio 523 i 155 miejsce w tabeli Ranking francuski będzie musiał przejść kwalifikacje. We wtorek wezmą udział w turnieju.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !