Ledwo ostateczny mistrz słowa Padel Runda zakończyła się, że zimowe okienko transferowe jest już na swoim miejscu. I oczywiście krążą plotki. A ten, który najbardziej przykuwa naszą uwagę, to oczywiście ten dotyczący liczb 1 Ale Galan i Juan Lebron.

Lebron i Galan, czasami wątpliwe zrozumienie

Utrzymująca się plotka, która ma swoje źródło w drugiej połowie 2021 roku, podczas której obaj gracze czasami wydawali się rozłączeni na torze.

Pytani przez nas w tym sezonie zawsze jednak zaznaczali, że dobrze się dogadują i nie mają zamiaru rozchodzić się. Na Madrid Arena zauważyliśmy dobre zrozumienie między dwoma Hiszpanami.

Lebron Galan krzyczy o tytuł konferencji prasowej 2021 WPT Master Final

Plotka Coello / Galan

Jednak po niesamowitym zakończeniu sezonu to pierwsze miejsce na świecie i wreszcie to zwycięstwo na WPT Master, odżyła pogłoska o spotkaniu z Alem i Juanem. Rzeczywiście, wielu miłośników WPT wydaje się być przekonanych, że Galan w takim czy innym momencie będzie partnerem Arturo Coello. Bardzo dobrze razem w finale mistrzostw świata, ci dwaj potężni gracze niewątpliwie stworzyliby parę na bardzo wysokim poziomie. Stamtąd zrobić to teraz?

Wydaje nam się to delikatne. Rzeczywiście, Ale właśnie zakończył swój drugi sezon z rzędu na szczycie tabeli z Lebronem. Czy naprawdę interesuje go oddzielenie się od tego, który od 3 lat zajmuje pierwsze miejsce w rankingu WPT? Co więcej, Arturo Coello już kilkakrotnie stwierdził, że będzie kontynuował współpracę z Belą. Czy mógłby zrobić zwrot i porzucić „legendę o Pehuajo” po tym, jak głośno i wyraźnie stwierdził, że chce kontynuować przygodę z Argentyńczykiem?

Nie popełnij błędu, jeśli często słyszymy pogłoski o powrocie Lebrona i Galana, szanse na tę zmianę sytuacji nadal wydają nam się bardzo wysokie. Czy byłbyś gotowy na zakład?

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.