Co za mecz i po co finał Noaha Canovasa et Jimena Velasco, koronowani mistrzowie drugiego turnieju na nowym torze ostateczny Padel Wycieczka. Mówiąc delikatnie, rozmawialiśmy o stanie łaski dla obu graczy w tym turnieju.

Ze swojej strony Pablo Cardona i Javi Ruiz potwierdzeni w Leganés, z łatwością wygrywając w tym finale i zdobywając dublet na nowym obwodzie UPT.

Canovas i Velasco jako szefowie

W finale przeciwko Lucii Martinez i Lorenie Rufo (TS3) Noa Canovas i Jimena Velasco były po prostu niegrywalny. Opuszczają przedmieścia Madrytu nie tracąc ani jednego seta. Narzucają się 6/2 7/6(5) zmierzy się z parą Rufo/Martinez.

Noa i Jimena całkowicie przechytrzają swoich przeciwników w tym finale, zwłaszcza w pierwszym secie, dając bardzo mało okazji Lucii i Lorenie. Razem, 3 kombi na korzyść Canovas/Velasco, przeciw tylko jeden dla Rufo/Martineza, wynik na tablicy wyników boli: 6/2. Poza tym irytacja na jego twarzy jest ledwo maskowana.

Druga runda jest bardziej zacięta. Nawet 3 osoby rozstawione jako pierwsze przebijają się. Po raz kolejny Rufo/Martinez zostaje jednak złapany możliwość powrotu do rundy wszędzie. W decydującym tie-breaku to Noa i Jimena po raz kolejny miały okazję objąć prowadzenie. Przy drugiej okazji dowartościowują się i w najpiękniejszy sposób kończą ten szalony tydzień.

Dublet zdobywają Pablo Cardona i Javi Ruiz

Pablo Cardona et Javi Ruiz narzucić swoją supremację na obwodzie Ultimate Padel Wycieczka. Po zwycięstwie w Coruña, parze Cardona/Ruiz udało się osiągnąć dublet, wygrywając w finale z outsiderami Inigo Jofre (76 FIPów) i Luis Hernandez (81 FIPów).

Cardona i Ruiz w tym finale pozostawili swoim przeciwnikom jedynie okruchy. Zwycięstwo w tym meczu zajęło im nieco ponad godzinę. Ostateczny wynik: 6 / 1 6 / 3. Nadal będziemy odnotowywać bardzo dobry występ Iñigo Jofre i Luisa Hernandeza w tym turnieju.

Pablo Cardona i Javi Ruiz są zatem na szczycie rankingów Ultimate Padel Okrągły. Jako przypomnienie, najwyżej sklasyfikowani gracze na koniec sezonu będą uprawnieni do premii…to samo tyczy się zawodników poniżej 21 roku życia, którzy to otrzymają ich własny bonus !

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.