Tam będzie trzy francuskie w pierwszej rundzie finałowego stołu turniejuostateczny Padel Tour Leganés otwarte, po kwalifikacji Manu Vivesa i Dylana Guicharda. Obaj trójkolorowi wygrali 6/1 6/4 z Hiszpanami Marcos Gonzalez et Jose Marii Garcii.

Manu i Dylan stoczyli bardzo poważny mecz od początku do końca, aby zapewnić sobie ostateczny remis na torze UPT przeciwko tej parze, która skorzystała z wild-card.

Dołączają zatem do trzeciego Francuza, Thomas Leygue, zawsze kojarzony z Ferran Insa. Razem zmierzą się z bardzo trudną parą: bracia Meléndez.

Jeśli chodzi o kolejny mecz pary Vives / Guichard, na poznanie nazwisk ich przeciwników będziemy musieli poczekać jeszcze trochę. Jedno jest pewne, będzie to mecz przeciwko wykwalifikowanej parze korzystającej z a wild-card : albo Hugo García Martínez / Patricio Belluati Lopez (WC) lub Daniel Santigosa Sastre / Guillermo Collado (TOALETA)!

Mecz zostanie rozegrany później tego samego dnia, więc Manu i Dylan pozostaną w napięciu, którzy będą mogli zregenerować siły po pierwszym meczu, przyglądając się meczowi swoich przyszłych przeciwników.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.