Ogromna niespodzianka po stronie Ultimate Padel Leganés Open Tour z eliminacją rozstawionego 2 Las Heras / Iglesias!

Cata Tenorio jest wieczna! Mając 49 lat i ponad dwa lata temu oficjalnie przechodząc na emeryturę, argentyńska zawodniczka Carla Mesa pokonuje dwie zawodniczki, które jeszcze niedawno znajdowały się w czołowej szesnastce świata. Pod koniec wielkiej walki i całkowicie szalonego punktu meczowego Mesa i Tenorio wywołali sensację, wygrywając 16/7 5/7 i kwalifikując się do ćwierćfinałów.

Jutro para hiszpańsko-argentyńska stanie przed prawdziwym wyzwaniem Sandra Bellver i Maria Rodriguez, które nieco wcześniej wyeliminowały Alix Collombon i Julietę Bidahorię (Ts8).

Obecni na przedmieściach Madrytu, aby odzyskać pewność siebie, Las Heras i Iglesias znajdują się w bardzo trudnej sytuacji. Czy za kilka dni będą mogli wznowić rozgrywki w Meksyku?

Tymczasem kontynuujmy mecze w Leganés. Z nowymi niespodziankami?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !