Można powiedzieć, że UrbanaPadel robi wszystko, aby umocnić swoją pozycję współlidera w padel We Francji. A właściwie grupa który będzie można wkrótce kupić, ma bardzo napięty harmonogram na rok 2024. Około pięćdziesięciu utworów ujrzy światło dzienne w całej Francji, do września 2024 r !

Dla przypomnienia UrbaniePadel to jest 9 ośrodków padel we Francji łącznie 49 ląduje. Najnowsze otwarcia to te w Clermont-Ferrand, Dijon i Brignais. Grupa nie chcąc na tym poprzestać, rozpoczęła nowy, ważny etap prac w kilku miastach we Francji.

Nowości

W porządku obrad rozwój działalności padel w istniejących lokalizacjach… ale także otwarcie kilku nowych ośrodków! Krótki przegląd nowych funkcji zaplanowanych na rok 2024:

  • Bonduepod Lille, na przełomie marca i kwietnia będzie miało prawo do zupełnie nowego kompleksu. Centrum będzie miało 4 utworów wnętrz (aby uciec przed szarym niebem północnej Francji!).
  • Kierunek Dardilly, niedaleko Lyonu, gdzie znajduje się nowy klub 6 utworów wnętrz powinien ujrzeć światło dzienne w połowie kwietnia.
  • Dalej na południe, o godz Villeneuve-sur-mer, kilka kilometrów od Nicei, w maju zostanie otwarty nowy kompleks. TO padelists będzie mógł skorzystać 4 utworów wnętrz, jak również 2 utworów na wolnym powietrzu, aby cieszyć się południowym słońcem!
  • Mówiliśmy ci już o tym, UrbaniePadel pozostawi swoje ślady wyspę Puteaux, po próbach uzyskania lokalizacji. Ale to wszystko 15 utworów padel wnętrz przybędzie latem 2024 roku!
  • Nieco dalej na północ, kierunek Cap Malona obrzeżach Rennes, wraz z otwarciem nowego centrum 6 utworów wnętrz. Na otwarcie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, bo otwarcie zaplanowano na lipiec 2024 roku.
  • To koniec z nowymi klubami Dolina Marny tego UrbanaPadel zostanie ustalone. Tutaj znowu grupa planuje pozować 6 krytych torów. Aby móc skorzystać z nowego centrum, trzeba będzie poczekać do rozpoczęcia roku sportowego, czyli we wrześniu.

Wzbogacenie

Oprócz tych nowych kompleksów, Miasto Padel zdecydowałem się dodać nowe utwory w dwóch już istniejących strukturach.

  • À Vern-sur-Seiche, znowu niedaleko Rennes, ślad padel wnętrz zostaną dodane do 4 już istniejących działek. Powinno być otwarte już w maju.
  • Również o godz Castelnau-le-Lez, na obrzeżach Montpellier, gdzie 2 utworów wnętrz zostanie dodany do klubu, który posiada już 4 korty kryte. Tutaj również zakończenie prac zaplanowano na maj.

Należy pamiętać, że UrbanPadel rekrutuje w pięciu swoich kompleksach : Bondues, Dardilly, Nicea, Vern i Dijon. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: alexandre.ressot@urbansoccer.fr.

Miejskie Villeneuve 3

Dynamika ośrodków

Aktywność ośrodków zagęszcza się także wraz z przyjmowaniem kilka ważnych testów na początek roku: P2000 / P1000, mistrzostwa regionalne. Ale także inauguracja Clermont-Ferrand z udziałem Mistrzowie Francji i Hiszpanii a także uruchomienie intensywne kursy w czasie wakacji szkolnych które uzupełniają istniejącą ofertę kursów.

Emulacja, która przemówiła dwóch nowych partnerów którzy wspierają rozwój i funkcjonowanie ośrodków: Betssona i Androsa.

Grupa Urban wyraźnie twierdzi, że z tym planem rozwoju, jego chęć dotarcia dalej i szybciej w świecie padel.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.