Stany Zjednoczone to kraj o wielkiej kulturze sportów rakietowych, z planetarnymi gwiazdami, które sprawiły, że zabłysnęli w tenisie. Myślimy w szczególności o John McEnroe, Jimmy Connors, Pete Sampras, Andre Agassi...

Zaczynając od tej stałej i od tego, że kluby, korty i zawodnicy padel rozwijają się z dużą prędkością, Cartri miał za cel nr 1 umocnienie swojej pozycji w 2021 r. poprzez osiągnięcie swoich celów i kontynuację rozwijać się w USA.

Ogromny rynek amerykański, który ma zostać zdobyty przez Cartri

Cartri jest powiązany z USPA (Stany Zjednoczone Padel Association) jako oficjalny dostawca narodowej drużyny juniorów, drużyny gdzie indziej Mistrz świata w 2019 roku.

Marka stała się oficjalnym dostawcą męskich / żeńskich reprezentacji USA w kategoriach młodszych, absolutnych i seniorskich na następne dwa lata.

W tym celu firma nawiązała silne więzi z prezesem USPA - Sergio Ortizem: pasjonatem padel od bardzo dawna i koneser produktów marki, ponieważ jego dzieci są wyposażane przez Cartri.

Cartri Pro USPA

Gol USA 2021 dla Cartri!

Antonio MartinsaCEO - Założyciel marki deklaruje w tym zakresie:

"Dziś jest dla nas bardzo ważny dzień, ponieważ urzeczywistniliśmy jeden z celów na 2021 rok. To będzie rok pełen wyzwań i celów dla naszej marki. Stany Zjednoczone to kraj, w którym padel rozwija się bardzo szybko, bycie obecnym jest dla nas powodem do dumy… Obecność na arenie międzynarodowej zawsze była priorytetem dla Cartri i dziś nie tylko dotarliśmy do ponad 29 krajów, ale także jesteśmy bardzo aktywni w każdym z nich. oni…"

Koszulka Cartri USA padel

Aby zwiększyć swoją obecność w USA i poprawić branding, firma Cartri założyła w 2021 r. Do Marcelo Pedrottiego, kampanie komunikacji mobilnej mające na celu nagłośnienie swoich produktów i wyjaśnienie podstaw tej dyscypliny entuzjastom padel !

Więcej informacji na temat Oficjalna strona Cartri

Sylvain Barnett

Sylvain Barnet, francuski szwajcarski scyzoryk i entuzjasta sportu. Geek z ostrym piórem, uwielbia, gdy plan wychodzi bez żadnych problemów. I zawsze gotowy do gry.