Kolekcja Varlion 2024 została ujawniona wraz z asortymentem Premia która obiecuje, że gracze się w niej zakochają padel nawet najbardziej wymagający!

Czekanie będzie długie, ale było warto… kolekcja 2024 wreszcie jest dostępna. Odkryj nowe funkcje Gama Varlion Premium, dostępny za dwa tygodnie, ale już w przedsprzedaży, na rok, który zapowiada się na bogaty inne niespodzianki który nadejdzie w nadchodzących miesiącach.

Jak zawsze, Varlion oferuje swoje palady w dwóch wersjach: nieco sztywniejszej, tzw Lato (S) i nieco bardziej miękki, idealny, gdy temperatura spada. Jest to logicznie nazwane Zima (W).

Radio Bourne Summum Prisma

  • Bourne Summum Prisma Radio S to jedna z rakiet wzorcowych dla jego projekt et swoje innowacje technologiczne. Zostały zaprojektowane tak, aby zadowolić najbardziej wymagających graczy, którzy zadowalają się tylko tym, co najlepsze. Wszystkie rakiety wyposażone są w technologię RADIO. Historycznie rzecz biorąc, wszystkie rakiety śnieżne padel zostały wykonane w formie, a następnie nawiercone. Jednak dzięki technologii RADIO paluch wyrywa się z już przebitej formy. Dlatego znajdujemy rakietę z dotykiem bardzo trudne, A zmniejszony słodki punkt et wysoki balans. Polecany jest osobom poszukującym mocy we wszystkich swoich ujęciach. Waga rakiety (350-360g) obejmuje Obrońca Pryzmatu na ramie i Ostateczna obudowa Pro jest uwzględniany przy zakupie przedmiotu.
  • Bourne Summum Prisma Radio W jest podobne do S, z tą różnicą, że nie waży tyle samo. W rzeczywistości ten pala będzie się wahał 335 i 345 gramów

Radio Bourne Summum Prisma W i S jest wykonane z:dwukierunkowa rura węglowa irdzeń z pianki Hypersoft laminowane z Warstwa włókna węglowego 12K et cienka warstwa włókna szklanego. Na koniec serce i ramka są pokryte a warstwa dwutlenku tytanu, wzmocnionyZwykła tkanina z włókna węglowego 12K i nasycone Ekskluzywna żywica epoksydowa VAR-FLEX firmy Varlion dla większej elastyczności i wytrzymałości.

Ta rakieta jest wykonana z postać BOURNE’a, hybryda zrodzona z połączenia tradycyjnych form diament et w kropli wody. Jest to ekskluzywna forma Varliona, która dodaje do ataku punkt kontrolny wraz z racjami żywnościowymi 60% mocy i 40% kontroli.

Bourne Summum Prisma Radio S i W

Radio Maxima Summum Prisma

Drugie urządzenie w ofercie Premium Varlion: Radio Maxima Summum Prisma.

  • La Maxima Summum Prisma Radio S został specjalnie opracowany dla graczy na wysokim poziomie, którzy potrzebują oferty rakiet wysoka wydajność zarówno przy siatce, jak i od linii bazowej. Rakieta z bardzo trudny dotyk, polecany osobom poszukującym rakiety hybrydowej pomiędzy kontrola i moc z średnio słodki punkt i wysoki balans. Waga rakiety (360-370g) zawiera osłonę Prism Protector na głowie oraz etui Summum Pro w zestawie przy zakupie przedmiotu.
  • Podobnie jak seria Bourne, Maxima Summum Prisma Radio W wygląda dokładnie tak, jak seria S. Jedyną różnicą będzie średnio twarde czucie piłki. Ponadto waga tej rakiety będzie pomiędzy 345 i 355 gramów.

Pod względem materiałowym znajdziemy to samo, co w Bourne Summum Prisma Radio W i S.

Ta rakieta jest wykonana z kształt MAXIMA, hybryda zrodzona z połączenia tradycyjnych kształtów okrągłych i łezkowych. Jest to ekskluzywna forma Varliona, która dodaje punkt mocy rakietom defensywnym, dając nam 60% kontroli i 40% mocy.

Maxima Summum Prisma Radio S i W

Bourne Summum Airflow Cooper

  • La Bourne Summum Airflow Cooper S to wysokiej klasy rakieta wykonana przy użyciu najlepszych technologii na rynku, dlatego jest wysoce zalecana dla graczy zaawansowanym poziomie, poszukującym dodatkowej mocy w swojej grze. Rakieta o bardzo twardym wyczuciu, a zmniejszony słodki punkt i wysoki balans. Jak zrozumiałeś, jest to zalecane dla poszukujących moc we wszystkich swoich ciosach.

Z tego wykonane są buty Bourne Summum Airflow Cooper S i Wdwukierunkowa rura węglowa irdzeń z pianki Hypersoft o niskiej twardości z warstwą Włókno węglowe 12K, druga warstwa Włókno węglowe 3K et trzecia warstwa drobnego włókna szklanego. Na koniec pokrywane jest serce i ramkawarstwę dwutlenku tytanu i wzmocnione tkaniną Zwykłe włókno węglowe 3K. Wszystkie te materiały są impregnowane ekskluzywna żywica epoksydowa VAR-FLEX Varlion dla maksymalnej elastyczności i odporności.

Podobnie jak w przypadku Bourne Summum Prisma Radio, kształt rakiety jest hybrydowy i trwały te same cechy.

Po raz kolejny wszystko będzie kwestią czucia piłki i wagi, aby odróżnić S od W. S będzie cięższy i sztywniejszy niż Airflow Cooper W.

Przepływ powietrza Bourne Summum Prisma

Bourne Summum Prisma Airflow S to rakieta o bardzo twardym wyczuciu, polecana osobom poszukującym przede wszystkim mocy. Jego słodki punkt jest zmniejszony, a równowaga wysoka.

Po raz kolejny znajdziemy materiały podobne do tych użytych na Bourne Summum Airflow Cooper.

Zaprezentuje to samo Kształt BOURNE’a, podobnie jak wszystkie inne paluszki w tej kategorii.

Bourne Summum Prisma Airflow S i W

Przepływ powietrza Maxima Summum Prisma

Maxima Summum Prisma Airflow S to wszechstronność. Jego konstrukcja zapewnia idealną równowagę, aby wyróżniać się we wszystkich rodzajach ujęć, a technologie i materiały zapewniają wyjątkowe wrażenia z gry. Rakieta o bardzo twardym wyczuciu, polecana osobom poszukującym rakiety hybrydowej łączącej kontrolę i moc, ze średnim słodkim punktem i wysokim balansem.

Po raz kolejny materiały Bourne Summum Airflow Cooper są referencjami dla tego nowego urządzenia.

Jeśli chodzi o formę, znajdujemy forma hybrydowa MAXIMA, który oferuje przede wszystkim kontrolę… ale z dużą dawką mocy.

Tutaj ponownie Maxima Summum Prisma Airflow W będzie mniej sztywny i lżejszy niż S.

Maxima Summum Prisma Airflow S i W

Przepływ powietrza LW Summum Prisma

LW Summum Prisma Airflow S to rakieta o bardzo twardym wyczuciu, polecana osobom poszukującym rakiety zapewniającej dużą kontrolę, duży czuły punkt i niski balans.

Materiały użyte do produkcji tej rakiety są takie same, jak te użyte w rakietce Bourne Summum Airflow Cooper.

To pala jest wykonane z okrągłego kształtu lub LW (Zabójcza broń). Jego funkcją jest maksymalizacja kontroli poprzez niski balans i szeroki słodki punkt. Pomoże to graczom, którzy otrzymują większą objętość piłki w głębi kortu.

Po raz kolejny wersja W będzie lżejsza i mniej sztywna niż wersja S.

LW Summum Prisma Airflow S i W
Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.