Przezpadel poszerza pole działania mimo kryzysu. Nowy kalendarz jest pełen różnego rodzaju niespodzianek. David Matéo, organizator Viapadel Wycieczka wydał oświadczenie wyjaśniające bardzo konkretną sytuację.

Komunikat prasowy Viapadel

„W następstwie epidemii koronawirusa byliśmy niestety zmuszeni do odwołania turnieju w Tuluzie…
Było wielu graczy poproś o rozwiązanie awaryjne i tak właśnie zrobiliśmy!
Dwa największe kluby w Pyrénées-Orientales dają nam ogromną przyjemność połączyć siły, aby móc zmniejszyć liczbę. W czasach kryzysu bezpieczeństwo i zdrowie są naszym priorytetem.
To jest oczywiście Centralny i Mas którzy oferują 6-8 listopada 2020, niestandardowa multikategoria:
-P1000
-P500
-Pośrednicy
-Zainteresowania
Rejestracja trwa zaledwie 48 godzin, a już zbliżamy się do 80 zarejestrowanych zespołów. Ten szał jest bezprecedensowy w historii Viapadel !
Na to wydarzenie zespoły pochodzą z Montpellier, Tuluzy, Nimes, Bordeaux i Paryża. Jesteśmy bardzo poruszeni ich lojalnością i zachętą!
Mamy nadzieję pobić nasz rekord 108 drużyn.
David Matéo, Viapadel"
przezpadel plakat gigantycznego turnieju 2020

Tygodniowy staż w Barcelonie

Nowy partner dla tego rosnącego obwodu!

Le Przezpadel Wycieczka zawsze będzie towarzyszył Babolat jako oficjalny dostawca, ale Tenis OSS padel Barcelona również dołącza do toru dzięki nowemu partnerstwu.

Un staż w padel jeden tydzień wszystkie wydatki opłacone w Castelldefels można wygrać w dużej loterii. Bilety będzie można kupić podczas jednego z 21 turniejów w kalendarzu.

Kuszący kalendarz 2020/2021

Zapisz datę!

LNowy kalendarz turniejów Viapadel zostało ogłoszone i są daty do zapamiętania.

kalendarz przezpadel 2020 2021

Bardzo obiecująca Przezpadel Puchar w Lloret, której nie można było spierać w 2020 roku, odbędzie się w dniach 7-9 maja 2021 roku.

Koniec lutego (od 19 do 21) WIELKI turniej bez wątpienia zapewni nam wspaniały spektakl. Bezprecedensowy turniej z rekordowym wyposażeniem, który na razie jest niespodzianką. Sprawa będzie kontynuowana.

Trzymamy kciuki, aby koronawirus zbytnio nie zakłócał tego sezonu i aby ten piękny kalendarz mógł się utrzymać.

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.