Mediolan Premier Padel P1 było prawdziwym widowiskiem. A jeśli wszyscy tylko o tym mówią finał, w którym Lebron i Galan zdominowali Stupę / Di Nenno 7/6 6/7 7/6, mecz o tytuł nie był jedynym, który zapewnił niesamowite widowisko, wręcz przeciwnie!

Z najciekawszych meczów zawodów zapamiętamy spotkanie Coello/Tapia z Momo/Garrido. Schwytani przez Andaluzyjczyków numer 1 musieli ciężko pracować, aby wydostać się z pułapki. Jak zobaczycie na poniższym filmie, dla Arturo i Agusa nic nie było łatwe!

Po raz kolejny Momo Gonzalez i Agustin Tapia demonstrują swój szalony refleks i zasoby, którymi dysponują. Argentyńczyk wyróżnił się już przed tym meczem serią niesamowitych obron. Jeśli jeszcze tego nie widziałeś, dzieje się to tuż poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !