Co najmniej zaskakująca scena podczas półfinału tego Premier Padel P1 Riyad, które odbyło się w ten piątek. Gdy mecz toczył się pomiędzy „Los Superpibes” i Alejandro Galan / Juan Lebron, kot zaprosił się na imprezę i pobiegł po boisku. Jeśli dla niektórych ten wygląd nie jest przerażający, dla Martina Di Nenno ten niespodziewany gość wcale nie jest mile widziany. Tak naprawdę Argentyńczyk bardzo boi się kotów.

Kot sprawia, że ​​Superpibe drży

Podczas gdy Lebron uderza ładny par 3, zmuszając albiceleste do wyjścia z pola 20x10, ten ostatni był zmuszony poprosić sędziego, aby wyprowadził kota na zewnątrz, ponieważ się tego boi: „Nie, proszę, wyjmij to, naprawdę się tego boję”.

Stamtąd jego partner Franco Stupaczuk staje w jego obronie, prosząc również o wyjęcie tej małej kłębka futra. „Wyprowadź go, ma alergię na koty! „ – krzyknął do sędziego i obecnego personelu.

"Nie jestem alergikiem, bardzo boję się kotów – odpowiada swojemu koledze z drużyny.

Bardzo argentyńskie rozwiązanie

I wtedy pojawił się dobrze znany wszystkim głos, który zaproponował każdemu inne rozwiązanie. Rzeczywiście, to Carlos Pozzoni, trener obu zawodników, ze swoim zwyczajowym humorem wkroczył na scenę, proponując wrzucenie kota na grilla: „ Niech grilluje tego kota!"
Wszyscy znamy miłość Argentyńczyków do grillowanego mięsa (słynna „Parilla”). Po raz kolejny udowodnili nam to tą zabawną sekwencją.

Więcej strachu niż krzywdy, Martin Di Nenno bawił się nawet z humorem Post na Instagramie "Następnym razem kontroluj kota Premier Padel "

Sebastien Carrasco

Przyszły naturopata i pasjonat padel, Seb jest dżentelmenem zdrowia/żywności Padel Magazine. Żongluje między olejkami pala, quinoa i olejkami eterycznymi. Od prawie dwóch lat z taką samą pasją zajmuje się nowiną o małej żółtej piłeczce.