Pobyty padel mają wiatr w żaglach. Oferta na Teneryfie kwitnie. Dlatego tak ważne jest znalezienie miejsc, które pozwolą przeżyć te pobyty. tak wygodnie jak w domu.

La Toupie Bleue tworzy pobyty padel na Teneryfie od 2018 roku. Tworzy szyte na miarę rozwiązania, aby sprytnie łączyć praktyki padel i podróżuj ... wszystko w tym wspaniałym miejscu na Wyspach Kanaryjskich.

Szybki i łatwy kontakt

Przez telefon porozmawiajmy za 15 minut o Twoich oczekiwaniach, szczególnie w zakresie padel (lekcje indywidualne i/lub grupowe, najpierw zrozumienie swojego poziomu gry, gry przeciwko mieszkańcom), a następnie w zakresie zakwaterowania, zajęć i dodatkowych wycieczekpadel.

Po zakończeniu tej centrali telefonicznej sformułujemy propozycję „pod klucz” w mniej niż 72 godziny.

Dlaczego lubisz w domu?

Jak nasz trener Julien lubi nam na miejscu przypominać, „dom”, jak go nazywa, jest punktem odniesienia na torze. padel : idealny kompromis, aby rzucić okiem na wznoszenie się do siatki lub wręcz przeciwnie, ulubiony obszar do optymalnego oddania strzału defensywnego.

Jak widać, ta metafora potwierdza nasze pragnienie, aby zapewnić Ci jak najlepsze warunki, abyś mógł cieszyć się pobytem padel jakości.

padel niebieski top na Teneryfie

Lepiej niż w kapciach ...

Biuro podróży zarejestrowane ATOUT France, organizujemy pobyty z ochroną zdrowia obejmującą ryzyko związane z COVIDem, a ponadto jesteśmy obecni z Państwem od stworzenia Państwa podróży do jej realizacji na wyspie.

Dbamy o bliskość i autentyczność naszych relacji z naszymi klientami.

Na torze z kolegą w ręku dostosujemy naszą pedagogikę do twojego poziomu gry.Naszym głównym celem jest zrobienie kroku naprzód w twojej praktyce… kiedy wrócisz do Francji, to „wyśle” !!

Le padel, jak 2e rodzina ?

Jak powiedział niedawno mistrz Francji z 2021 r. Alix Collombon Padel Magazine kilka dni temu padel łączy i pozwala dzielić się dobrymi sportowymi i pozasportowymi chwilami. Lokalni gracze zawsze chętnie Cię poznają, a także odkryją Twoje padel.

Daj nam klucze i daj się poprowadzić!

Nasze know-how pozwala w pełni skoncentrować się na swoim pobycie: przejąć wynajem pojazdu (0 odliczeń, nielimitowany przebieg), wybrane zakwaterowanie spełnia Twoje oczekiwania (np. basen lub nie) i Twoje badania Kulinarne, dla Przykład może być spełniony dzięki członkom naszego lokalnego zespołu, którzy mieszkają na wyspie przez cały rok.

Odkryj nasz najnowszy film… aby dać Ci impuls do sportowych podróży!


Rémi COLLAT - Prezes założyciel LA TOUPIE BLEUE :
Telefon komórkowy: 0033633605516 (co to jest aplikacja i zwykłe połączenia)
Mail: welcome@latoupiebleue.com


 

Remi Collat

Założyciel agencji La Toupie Bleue oferuje tematy na staże i wakacje padel w Europie. Specjalista ds. pobytu padel nie waha się przekazać nam swojej opinii na te tematy.