Drogie Panie, ta ankieta jest dla Was! Z naszych ankiet, zarówno oficjalnych, jak i nieoficjalnych danych, wynika, że ​​mężczyźni stanowią od 80 do 85% praktykujących i amatorów padel.

Dlaczego tak mało kobiet, zwłaszcza w turniejach, ale też wśród czytelników Padel Magazine ? Aby spróbować to lepiej poznać i zrozumieć, potrzebujemy Was, Szanowni Państwo. Niezależnie od tego, czy ćwiczysz padel czy nie, Twoja opinia jest dla nas ważna. Jeśli chodzi o panów, nie wahajcie się wysłać tej ankiety do swojego kobiecego otoczenia!

Dlatego dzisiaj masz głos, aby powiedzieć nam, co lubisz, a czego nie lubisz w padel, ale także wyrazić swoje niespełnione życzenia. Wyobrażać sobie razem a padel bardziej kobiecy, nasza ankieta czeka na Ciebie TUTAJ.

Po 40 latach gry w tenisa Jérôme wpada do puli padel w 2018 roku. Od tamtej pory myśli o tym każdego ranka podczas golenia… ale nigdy nie goli paly w dłoni! Dziennikarz w Alzacji nie ma innej ambicji, jak dzielić się z Tobą swoją pasją, bez względu na to, czy mówisz po francusku, włosku, hiszpańsku czy angielsku.