Nowy piątek, nowy odcinekW sercu padel. Po lobie następuje kolej na aspekt gryAndoniego Bardasco Padel Stuff odwrócił się: obrona.

Obrona jest niezwykle ważna padel. Wiedzieć przewidzieć trajektorię piłki na oknie, osiągnij poczekaj na odbicie, musieć pochylić się na podporach...pełen szczegółów, które sprawią, że Twoja obrona będzie skuteczna lub nie. Jak my wszyscy, Paul Daulan z Pau musiał to zrobić naucz się na nowo kilku podstaw poprawić swoją obronę.

Ty też musiałeś mieć kłopoty ustawić się ? Nie dasz rady zagraj w dodatkowy strzał swoim przeciwnikom? To wideo jest stworzone dla Ciebie. Andoni Bardasco daje ci wskazówki 5 poprawić swoją obronę i stać się prawdziwą ścianą, w Fede Chingotto?

Więc chcesz się poprawić? Idź zobacz te 5 wskazówek na kanale Youtube o Padel Stuff :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.