W tym tygodniu nieco inny temat W sercu padel. Rzeczywiście, raz nie jest w zwyczaju, Andoni Bardasco i jego zespół Padel Stuff nie oferuj nam filmu przedstawiającego technikę lub taktykę, ale raczej pomóż w wyborze rakiety.

La łopata to narzędzie numer 1 w skrzynce narzędziowej gracza. Jeśli obuwie są niezwykle ważne, bo pozwalają czuć się dobrze podczas ruchu, to od rakiety zależeć będą doznania, jakich będzie doświadczał zawodnik przy każdym uderzeniu.

Podobnie jak wielu graczy, Paul Daulan musiał przetestować kilka rakiet, zanim znalazł tę, która mu najbardziej odpowiadała. Ciężar w rękojeści, ciężar w głowie, twarda pianka, miękka pianka… Palois, wspomagany przez swojego trenera, opowiada nam o swoim procesie decyzyjnym i podaje powody, dla których wybrał tę StarVie Titania Pro.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !