Kilka dni temu Paul Daulan powiedział nam w wywiadzie że w drugiej części serii zobaczymy go częściej pracującego nad wysokimi piłkami W sercu padel. Ale na razie Palois i jego „sensei” Andoni Bardasco z Padel Stuff Bilbao jest zajęte innym zadaniem: poprawianiem tenisowego forhendu.

Jak wiecie, we Francji jest wielu graczy padel którzy wywodzą się z tenisa. I wyszło im to całkiem nieźle: prawie wszyscy najlepsi francuscy gracze mają doświadczenie jako dobrzy tenisiści. Trzeba powiedzieć, że jeśli masz prawdziwe doświadczenie w sporcie rakietowym, zaczynasz od podstaw, których nie mają początkujący.

Ale bądź ostrożny, w większości przypadków przyjeżdżamy również z błędami, które trzeba będzie naprawić. Wśród nich topspin forhendowy i świetne przygotowania. Jak pozbyć się tych złych nawyków?Odpowiedź na zdjęciach z Andonim i Paulem, którym na tę okazję towarzyszą niejaki Alex i niejaka Odile!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !