Niezależnie od tego, czy chodzi o zwykłą ciekawość, czy o konkretny projekt, poruszyłeś już ten temat w rozmowie. Chodzi o to, że w pewnym momencie trzeba pomyśleć o kosztach budowy działki padel.

W tym artykule omówimy różne ważne punkty dotyczące instalacji sądu. padel i zobacz, jakie czynniki mogą sprawić, że krótka pozycja będzie bardziej lub mniej kosztowna.

Główny wymóg: przestrzeń

Jesteś świadomy, aby zbudować krótki padelzajmuje miejsce. Niezależnie od tego, czy chcesz to zrobić w pobliżu domu, czy jesteś inwestorem rozważającym założenie klubu, wiedz, że będziesz potrzebować co najmniej 200 metrów kwadratowych na działkę,  chociaż wygodnie jest mieć trochę więcej miejsca wokół toru.

Czas dowiedzieć się, jakie czynniki będą miały wpływ na ocenę końcową.

Pole Padel 3D

Czynniki, które będą miały wpływ na cenę

Struktura

Konstrukcja ma słupki z rur konstrukcyjnych ze stali ocynkowanej, które są kotwione mechanicznie. Słupy te są połączone elektrycznie spawanymi ramami siatkowymi za pomocą 10 metrycznych śrub przelotowych z kuracja przeciwutleniająca.

Windows

Zostaną ci narzucone dwie możliwości: grubość 10 lub 12 mmwymagające 6 ściągów do konstrukcji w przypadku tych o wymiarach 3m x 2m i 4 ściągów w tych o wymiarach 2m x 2m.

Ruszty

Krata może mieć dwa kształty: prosty zwrot akcji ou spawane elektrycznie na wszystkich skrzyżowaniach. Ten ostatni jest obecnie najczęściej stosowany w budownictwie lądowym.

Konieczne będzie również określenie, czy potrzebujesz dwa wyjścia w ogrodzeniu lub tylko jedno.

Oświetlenie

Jednym z najważniejszych aspektów budowy sądu jest jego oświetlenie, najczęściej LED. Celem jest najlepsze, aby gracze mieli jak największą widoczność zarówno w dzień, jak iw nocy. Aby zobaczyć teraz, czy chcesz umieścić 4 kwoty, czy 8, a zatem mieć możliwie jednorodne oświetlenie.

Ziemia

Jednym z kluczy do budowania ziemi jest wybór rodzaju gleby: z widocznym piaskiem lub bez ?

Najnowszy trend wyraźnie pokazuje, że kluby wybierają podłogę bez widocznego piasku, chociaż jest ona droższa. Podane powody? Bardziej przyjemny estetyczny wygląd i mniej konserwacji. Dywany są wykonane z włókna o grubości od 10 do 15 mm. Grubość również będzie miała wpływ na cenę.

Okładki

Jeśli planujesz zbudować sąd o padel na zewnątrz z kocami, aby móc uprawiać ten sport niezależnie od tego, czy jest słonecznie, czy pada deszcz, trzeba pomyśleć, że stanowi to dodatkowy element w budżecie. Masz różne konstrukcje, od prostego dachu po w pełni prześcieradło, które można otworzyć w słoneczne dni.

Konserwacja

Chociaż utrzymanie terenu nie jest związane z kosztem budowy, jest to czynnik, który należy wziąć pod uwagę, ponieważ zawsze należy być świadomym kosztu rozwiązania. wszelkie problemy, które możesz napotkać jak brak piasku, problem z prądem lub wybita szyba.

 

Określić koszt budowy twojej ziemi padel, ze strukturą lub bez, oto nasi partnerzy, z którymi możesz uzyskać informacje i zadawać pytania: 

Nasi partnerzy konstrukcyjni

 

Inne ważne informacje, aby Twoja ziemia była zgodna ze standardami: Specyfikacje FFT

Francois-Xavier Coninck

Belgijskie i Tuluza, to możliwe! Pasjonat NBA i Biathlonu, jestem też narkomanem padel. Organizuję turnieje, uczę. Ale to w czym lubię najbardziej padel : to są krótkie skrzyżowane przejścia. Jakie dobre krokiety !!