Zjawisko padel nie oszczędza specjalistycznej prasy. Magazyn „Kochamy tenis” w związku z tym postanowiła w swoim wydaniu „Powrót do szkoły” w 2022 roku poświęcić swoją kartotekę naszej ulubionej dyscyplinie.le padel jaka miłość kochamy tenisa

Osiem stron, tylko to, że padel przysiada referencyjny magazyn tenisowy. " Pomysł polegał na skorzystaniu z We Love Padel Puchar Tenisa, na którym zebrali się wszyscy gracze. Nadszedł czas, aby podsumować praktykę, obszary rozwoju, a przede wszystkim kontynuować wyjaśnianie, że padel to prawdziwy „kif”. Zawahaliśmy się na okładce, ponieważ Daniil Miedwiediew był właśnie numerem 1 na świecie, ale w końcu jesteśmy tak uzależnieni, że powiedzieliśmy sobie, że naprawdę nadszedł czas, aby uczcić tę okazję ” wyjaśnia Laurent Trupiano, założyciel We Love Tennis.

-----„the padel to prawdziwy kiff”—————–

W tym pliku znajdujemy wywiad z Robin Haziza, Ludovic Luchini i Frank Binisti, Loic Revol, relacja z turnieju We Love Tennis Cup oraz wywiad w formacie „gościnko” z Benjaminem Tisonem.

„Naszym pragnieniem jest zwiększenie paginacji padel w czasopiśmie przez cały rok, aby uczestniczyć w rozwoju dyscypliny. Magazyn jest bezpłatny, dystrybuowany w ponad 950 punktach, w klubach, ale także w centrach padel, więc jest to dobre wsparcie w promowaniu tego sportu, który doprowadza nas wszystkich do szału podsumowuje Laurent Trupiano

Magazyn jest dostępny w formacie cyfrowym ICI.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.