piątek 11 lutego Esprit Padel poprowadzi pierwszą edycję Kochamy Padel Puchar Tenisa, puchar francuskich marek padel.

We Love Tennis postanowiliśmy w ten piątek zmienić nazwę z okazji We Love Padel Tenisowy Puchar zorganizowany przez zespół kierowany przez Laurenta Trupiano oraz zespół Sébastiena Corneta. Na wezwanie odpowiedziało dwadzieścia zespołów, reprezentujących podmioty gospodarcze padel.

Wilson, Head, Slazenger, T and T Management, Tecnifibre, Dunlop, NGTV Experience, GreenPark, Padel Magazine, Slam Court, Babolat, InBetween, Red Bull, walka o tytuł będzie zacięta, zwłaszcza że niektóre drużyny będą na wysokim poziomie.

Welovetennis uruchamia, które kochamy padel puchar tenisowy, mistrzostwo francuskiej marki

„Ideą jest zebranie razem aktorów padel tworzyć sieci, dzielić się informacjami, a także walczyć na sądach. Zespoły pochodzą z całej Francji, to prawdziwa satysfakcja. Zapakowaliśmy cały dzień, aby obiad był prawdziwą chwilą serdeczności. To pierwsza edycja, ale naszym zamiarem jest uczynienie z niej wydarzenia, którego nie można przegapić, i rozkręcenia go. ten padel kwitnie, zasługuje na imprezę tego typu. Wybraliśmy Ducha Padel ponieważ jest to „pionierskie” centrum z siedzibą w Lyonie”, tak jak my wyjaśnia Laurent Trupiano, założyciel Welovetennis.

Z okazji tej wspaniałej premiery magazyn We Love Tennis w marcu poświęci swoją pierwszą stronę: padel z kompletną teczką na temat bomu dyscypliny: „The padel stało się fenomenem, musimy temu ruchowi towarzyszyć. Magazyn jest dystrybuowany w 950 punktach, w szczególności w klubach tenisowych, więc musimy nadal „ewangelizować” naszą społeczność”.

Na pytanie o możliwość zorganizowania innych wydarzeń z wytwórnią We Love PadelLaurent Trupiano pozostawia wątpliwości: „Mamy pomysły, tak, to powinien być nasz sposób na uczestniczenie w powstaniu tego wspaniałego sportu”

Zwróć uwagę, że to Robin Haziza odda trofeum zwycięzcom, impreza będzie piękna.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.