Zdecydowanie Galicja nie ma szczęścia z Covid-19, World Padel Tour Vigo Open po raz kolejny musi zostać odwołane, to właśnie w Las Rozas turniej zostanie ostatecznie rozegrany.

Le World Padel Tour właśnie to ogłosił, jest o godz Las Rozas, niedaleko Madrytu, co się stanie z 15 na listopad 22 otwarte początkowo planowany w Vigo. Galicyjskie miasto portowe, które już miało doznał przełożenia swojego turnieju podczas pierwszej fali Covid-19, będzie musiał poczekać do 2021 roku, aby zobaczyć gwiazdy WPT…

Ostatnie Open sezonu przed Master of Menorca odbędzie się zatem we Wspólnocie Madrytu, gdzie już zostały rozegrane 3 turnieje w tym roku, wszystkie wygrane przez Galana i Lebrona dla mężczyzn. Numery 1, grające bardzo agresywnie, były nie do pokonania w szybkich warunkach generowanych przez wysokość i upał.

Si Las Rozas znajduje się ponad 700 metrów nad poziomem morzatemperatury w ogóle nie będą takie same jak wiosną w hiszpańskiej stolicy i nie trzeba będzie liczyć na obecność publiczności do ogrzania pomieszczenia, gdyż w związku z kryzysem zdrowotnym, turniej musi odbywać się za zamkniętymi drzwiami...

Spotkanie od Niedziela, listopad 15 za kwalifikacje tego Cupra Las Rozas Open !

 

Źródło: World Padel Tour

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !