Do wielkiej różnicy w obwodzie męskim, pozycja 1 w rankingu kobiet WPT jest stale wykorzystywana i Pan Marrero A. Salazar et Siostry Alayeto podzielił się wszystkimi zwycięstwami na torze kobiet.

Konkurs reprezentowany jest przez P. Llaguno E. Amatriain, V. Iglesias C. Tenorio et C. Navarro et C. Reiter.

Zastosowany zostanie zatem zakres, w jakim nie zmieni się zwycięskiej formuły, a w elicie kobiet wiosłowych wprowadzono niewiele znaczących zmian.

Chociaż wszystkie sojusze nie są jeszcze zdefiniowane, konieczne będzie zwrócenie uwagi na wyniki graczy sklasyfikowanych wokół postu 30, takie jak N. Mark, S. Pujals, C. Villalba lub portugalski C. Nogueira.

Najważniejsze wieści przedsezonowe pochodzą od stowarzyszenia Mr. Ortega (1997) et A. Galan (1992), niepublikowany w WPT, ale sprawdził się od czasu trzykrotnego miareczkowania na torze mniej niż hiszpańskie lata 23.

Ci gracze 2 z Madrytu o różnych temperamentach nie postawili żadnych niższych celów, ponieważ dążą do miejsca w mistrzu pod koniec sezonu i proponują zintegrowanie najlepszych 5 światowej elity!

Inne informacje. które nie pozostało niezauważone to zobowiązanie na sezon 2016 G. Triay et L. Sainz.

Oprócz weterana P. Eyheraguibela (tytuły światowe 8), G. Triay ma bardzo pozytywny bilans 2015 z półfinałami 2 i ćwierćfinałami 6 rozgrywanymi przez cały sezon, wyniki nagradzane miejscem na master 2015.

L.Sainz miał inne cele, a jego separacja od pana Ortegi z pewnością wynika z braku tytułu pod koniec dość rozczarowującego sezonu 2015 (połowa 1 i ćwierćfinały 8) oraz braku udziału w mistrzowskim 2015.

Pavon10, nie przeszedł ostatniego etapu 8e w zeszłym roku i będzie konkurował w nadchodzącym sezonie z V. Virseda (wpt 36), szuka najlepszego poziomu.

Na 20 / 01 / 2016 wielu graczy nie poinformowało o swojej sytuacji na następny sezon: P. Eyheraguibel (11 wpt) L. Alonso, N. Brito (15 wpt) C. Paz (27 wpt) E. Lasheras (34 wpt) i S. Pujals (35 wpt).

Jean-Marc HERARD - Padel Magazine

Jean-Marc Herard

Jean-Marc Herard jest kronikarzem Padel Magazine międzynarodowo. Barcelona oferuje nam bardziej międzynarodową wizję padel w tym jego kronikę Padel Brzęczeć. JMH jest skanerem padel Świat.