Jeden z pierwszych duże wstrząsy z sezon 2021 du World Padel Tour dotrzymał wszystkich swoich obietnic. W Madrycie, para numer 1 i para z wieloma tytułami w zeszłym sezonie zakończyły swój turniej wcześniej, niż oczekiwano!

W istocie John Lebron i Ale Galan znaleźli się twarzą do ściany podczas ćwierćfinału Adeslas Madrid Open! Nazwana ściana Franco Stupaczuk / Alex Ruiz.

Franco Stupaczuk skradziony World Padel Tour Madryt

Jednak mecz wydawał się już w toku i nie było jasne, co może powstrzymać Galana i Lebrona przed pędzeniem ku zwycięstwu po wygraniu pierwszego seta 6/4.

Ale Stupa i Ruiz nie zawiedli się, trzymali się za plecami, a przede wszystkim wiedzieli, jak podnieść swój poziom w ważnych punktach. Argentyńczyk i Hiszpan nie drgnęli, gdy nadszedł czas na finał i ostatecznie wygrali drugiego seta z kolei 6/4.

Trzymając się przeciwników, którzy nie puszczają, Ale i Juan zaczynają się spieszyć. Franco i Alex nie zwalniają tempa, by w końcu wygrać spotkanie 4/6 6/4 6/1. Wyjątkowy występ tych dwóch mężczyzn, którzy razem walczą w swoim pierwszym WPT. Statystyka meczu to niewątpliwie „puntos de oro”, z zjadliwością 7-0 dla graczy Carlosa Pozzoni…

Po raz pierwszy łuk z pary Galan / Lebron przed półfinałami turnieju! To znaczy wyczyn, którego dokonali dzisiaj Stupa i Ruiz. Nadal jutro będą mieli do rozegrania bardzo ważny mecz, przeciwko kolejnej nowej parze, która dzisiaj zrobiła wrażenie: Tapia / Lima! Ślinimy się z góry.