4/4! Alix Collombon i Jessica Castello oferują sobie swój czwarty finał w 4 roku na torze Challenger dzięki zwycięstwu w półfinale z Rufo / Talavan.

Jessica Castello i Alix Collombon nie przedstawią dziś rano szczegółów w półfinale Challenger d'Alfafar. Potwierdzają swój status bete noire Marty Talavan i Loreny Rufo.

Rzeczywiście, jednak Hiszpanie, którzy prowadzą w tabeli, nie zdołają zmierzyć się z parą francusko-hiszpańską. Bardzo długonoga, Alix i Jessica stłumiły ich od samego początku, oferując sobie ostateczne zwycięstwo: 6/1 6/2!

Jutro rano spróbują wygrać swoje drugi tytuł w tym sezonie po La Nucia. I tak będą mieli okazję się zemścić, ponieważ zmierzą się z nimi albo Mesa / Villalba (którzy pokonali ich w finale w Lerma) lub Amatriain / Navarro (którzy pokonali ich w finale w Calanda).

Aby dowiedzieć się o rywalkach Alix i Jessiki w finale, poniżej, od dzisiaj o 16:30:

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !