Alix Collombon i Jessica Castello, zmuszeni do przejścia na emeryturę w zeszłym tygodniu w Getafe, mieli doskonały start w Alicante.

Przesłuchanie spoczywało na udzie Jessiki Castello, kontuzjowanej w zeszłym tygodniu w stolicy Hiszpanii. Ale nie panikujcie kibicom, zawodniczka z Villeny dobrze utrzymała swoje miejsce w środę.

W przeciwieństwie do Julii Polo i Ceci Reiter, Alix i Jessica wzmocniły swoją pozycję w tej 7 rundzie. Rzeczywiście, po zawieszonym pierwszym secie, para francusko-hiszpańska rozwinęła się i znalazła rundę 6 po dwóch skomplikowanych turniejach. Dzięki temu sukcesowi 6/1 3/XNUMX, Castello i Collombon jutro zmierzą się z trzecią drużyną, w skład której wchodzą Patty Llaguno i Virginia Riera. Przed nami więc wielki mecz, a stawką jest miejsce w ćwierćfinale.

Pamiętajcie, że Alix jest teraz jedyną Francuzką, która wciąż rywalizuje w tym turnieju od Léa Godallier i jej partnerka Teresa Navarro wycofały się dla zawodów.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !